django Filer - en to nl_NL translation catalogue (210 entries)

en: %(counter)s file | %(counter)s files
nl_NL[0]: %(counter)s bestand
nl_NL[1]: %(counter)s bestanden

en: %(counter)s folder | %(counter)s folders
nl_NL[0]: %(counter)s map
nl_NL[1]: %(counter)s mappen

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
nl_NL[0]: %(total_count)s geselecteerd
nl_NL[1]: Alle %(total_count)s geselecteerd

en: 0 of %(cnt)s selected
nl_NL: 0 van %(cnt)s geselecteerd

en: Action
nl_NL: Actie

en: Add Alt-Text
nl_NL: Voeg Alt-tekst toe

en: Add Description
nl_NL: Voeg omschrijving toe

en: Add Folder
nl_NL: Voeg map toe

en: Add Tags
nl_NL: Voeg tags toe

en: Add caption
nl_NL: Voeg titel toe

en: Add new
nl_NL: Toevoegen nieuwe

en: Adds a new Folder
nl_NL: Voegt een nieuwe map toe

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde bestanden en/of folders wilt verwijderen? Alle volgende objecten en gerelateerde items zullen worden verwijderd:

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Cannot delete files and/or folders
nl_NL: Bestanden en/of mappen kunnen niet worden verwijderd

en: Canonical url '%(item_label)s'
nl_NL: Gebruikelijke url '%(item_label)s'

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Change '%(item_label)s' details
nl_NL: Wijzig eigenschappen '%(item_label)s'

en: Change '%(item_label)s' folder details
nl_NL: Wijzig eigenschappen map '%(item_label)s'

en: Change File
nl_NL: Wijzig bestand

en: Change current folder details
nl_NL: Wijzig eigenschappen van huidige map

en: Change folder details
nl_NL: Wijzig eigenschappen van de map

en: Check it to limit the search to current folder
nl_NL: Vink het aan om de zoekopdracht te beperken tot de huidige map

en: Choose File
nl_NL: Kies bestand

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
nl_NL: Kies een bestaande thumbnail optie of voer afmetingsopties in:

en: Choose resize parameters:
nl_NL: Selecteer afmetingsopties:

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear selection
nl_NL: Selectie wissen

en: Click here to run search for entered phrase
nl_NL: Klik hier om een zoekopdracht te doen voor de ingevoerde woorden

en: Click here to select the objects across all pages
nl_NL: Klik hier om objecten over alle pagina's te selecteren

en: Clipboard
nl_NL: Klembord

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy files and/or folders
nl_NL: Kopieer bestanden en/of mappen

en: Copy selected files and/or folders
nl_NL: Kopieer geselecteerde bestanden en/of mappen

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete files and/or folders
nl_NL: Verwijder bestanden en/of mappen

en: Delete selected files and/or folders
nl_NL: Verwijder geselecteerde bestanden en/of mappen

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
nl_NL: Het verwijderen van de geselecteerde bestanden en/of mappen leidt tot het verwijderen van de volgende beschermde gerelateerde objecten:

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
nl_NL: Het verwijderen van de geselecteerde bestanden en/of mappen resulteert in het verwijderen van gerelateerde objecten. Je hebt echter geen toegangsrechten voor het verwijderen van de volgende objecttypes:

en: Destination folder:
nl_NL: Bestemmingsmap:

en: Disable any permission checking for this file. File will be publicly accessible to anyone.
nl_NL: Schakel controle op toegangsrechten uit voor dit bestand. Het bestand zal publiek toegankelijk zijn voor iedereen

en: Disable permissions for selected files
nl_NL: Schakel toegangsrechten uit voor geselecteerde bestanden

en: Drop files here or use the "Upload Files" button
nl_NL: Sleep hier bestanden naartoe of gebruik de "Bestanden uploaden"-knop

en: Drop your file to upload into:
nl_NL: Sleep je bestand om te uploaden naar:

en: Duplicates
nl_NL: Duplicaten

en: Empty Clipboard
nl_NL: Leeg klembord

en: Enable permissions for selected files
nl_NL: Schakel toegangsrechten in voor geselecteerde bestanden

en: File-size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: Filer
nl_NL: Bestandsbeheer

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folder Icon
nl_NL: Map icoon

en: Folder with this name already exists.
nl_NL: Er bestaat al een map met deze naam.

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: Folders with names %s already exist at the selected destination
nl_NL: Er bestaan al mappen met de namen %s op de geselecteerde bestemming

en: Full size preview
nl_NL: Voorbeeld in volledig scherm

en: Go
nl_NL: Uitvoeren

en: Go back to
nl_NL: Ga terug naar

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
nl_NL: Ga terug naar map '%(folder_name)s'

en: Go back to Filer app
nl_NL: Ga terug naar Bestandsbeheer

en: Go back to admin homepage
nl_NL: Ga terug naar admin homepage

en: Go back to root folder
nl_NL: Ga terug naar de hoofdmap

en: Go back to the parent folder
nl_NL: Ga terug naar de bovenliggende folder

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: Invalid rename format: %(error)s.
nl_NL: Ongeldige waarde voor het hernoemen van bestandsnamen: %(error)s.

en: Invalid subject location format.
nl_NL: Ongeldig locatieformaat van het onderwerp

en: It is not allowed to copy files into same folder
nl_NL: Het is niet toegestaan om bestanden naar dezelfde map te kopiëren

en: It is not allowed to move files into same folder
nl_NL: Het is niet toegestaan om bestanden naar dezelfde map te verplaatsen

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
nl_NL: De actie kan niet worden uitgevoerd omdat er zijn geen items geselecteerd.

en: Limit
nl_NL: Limiteren

en: Limit the search to current folder
nl_NL: Zoekopdracht beperken tot huidige map

en: Location of the main subject of the scene. Format: "x,y".
nl_NL: Locatie van het hoofdonderwerp van de scène. Formaat: "x,y".

en: Lookup
nl_NL: Opzoeken

en: Media library
nl_NL: Mediabibliotheek

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move all clipboard files to
nl_NL: Verplaats alle klembord items naar

en: Move files and/or folders
nl_NL: Verplaats bestanden en/of mappen

en: Move selected files and/or folders
nl_NL: Verplaats geselecteerde bestanden en/of mappen

en: Move selected files to clipboard
nl_NL: Verplaats geselecteerde bestanden naar het klembord

en: Name
nl_NL: Naam

en: New Folder
nl_NL: Nieuwe map

en: No action selected.
nl_NL: Geen actie geselecteerd.

en: No, take me back
nl_NL: Nee, neem me mee terug

en: Open file
nl_NL: Open bestand

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Page %(number)s of %(num_pages)s.
nl_NL: Pagina %(number)s van %(num_pages)s.

en: Paste all items here
nl_NL: Alle items hier plakken

en: Permissions
nl_NL: Toegangsrechten

en: Permissions disabled
nl_NL: Toegangsrechten uitgeschakeld

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
nl_NL[0]: Herstel onderstaande fout.
nl_NL[1]: Herstel onderstaande fouten.

en: Remove file
nl_NL: Verwijder bestand

en: Remove folder
nl_NL: Verwijder map

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Rename files
nl_NL: Hernoem bestanden

en: Resize
nl_NL: Afmetingen aanpassen

en: Resize images
nl_NL: Afmetingen aanpassen

en: Resize parameters must be choosen.
nl_NL: Afmetingsopties moeten zijn geselecteerd

en: Resize selected images
nl_NL: Afmetingen aanpassen van geselecteerde afbeeldingen

en: Run the selected action
nl_NL: Geselecteerde actie uitvoeren

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Select all %(total_count)s
nl_NL: Selecteer alle %(total_count)s

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
nl_NL: Selecteer alle %(total_count)s bestanden en/of mappen

en: Select this file
nl_NL: Selecteer dit bestand

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Subject location
nl_NL: Locatie van onderwerp

en: Subject location is outside of the image.
nl_NL: Locatie van het onderwerp bevindt zich buiten de afbeelding.

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
nl_NL: %(count)d bestanden en/of mappen zijn succesvol gekopieerd naar map '%(destination)s'.

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
nl_NL: %(count)d bestanden en/of mappen zijn succesvol verwijderd.

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
nl_NL: Toegangsrechten succesvol uitgeschakeld voor %(count)d bestanden.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
nl_NL: Toegangsrechten succesvol ingeschakeld voor %(count)d bestanden.

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
nl_NL: %(count)d bestanden en of mappen zijn succesvol verplaatst naar map '%(destination)s'.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
nl_NL: %(count)d bestanden zijn succesvol verplaatst naar het klembord.

en: Successfully renamed %(count)d files.
nl_NL: %(count)d bestanden zijn succesvol hernoemd.

en: Successfully resized %(count)d images.
nl_NL: Afmetingen van %(count)d afbeeldingen zijn succesvol aangepast.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
nl_NL: Achtervoegsel moet een geldige waarde zijn in kleine letters, bv. "%(valid)s".

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
nl_NL: Achtervoegsel wordt toegevoegd aan bestandsnaam van gekopieerde bestanden

en: Take me back
nl_NL: Neem me mee terug

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
nl_NL: De volgende bestanden en/of mappen zullen worden gekopieerd naar een bestemmingsmap (structuur blijft behouden):

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
nl_NL: De volgende bestanden en/of mappen zullen worden verplaatst naar een bestemmingsmap (huidige mapstructuur blijft behouden):

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
nl_NL: De volgende bestanden zullen worden hernoemd (de oorspronkelijke mapstructuur en bestandsnamen blijven behouden, alleen de weergave zal worden gewijzigd):

en: The following images will be resized:
nl_NL: De afmetingen van de volgende afbeeldingen zullen worden aangepast:

en: There are no destination folders available.
nl_NL: Er zijn geen bestemmingsmappen beschikbaar.

en: There are no files and/or folders available to copy.
nl_NL: Er zijn geen bestanden en/of mappen beschikbaar om te kopiëren.

en: There are no files and/or folders available to move.
nl_NL: Er zijn geen bestanden en/of mappen beschikbaar om te verplaatsen.

en: There are no files available to rename.
nl_NL: Er zijn geen bestanden beschikbaar om te hernoemen.

en: There are no images available to resize.
nl_NL: Er zijn geen afbeeldingen beschikbaar voor het aanpassen van afmetingen.

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
nl_NL: Thumbnail optie of afmetingsopties moet zijn geselecteerd

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
nl_NL: Type "%(key)s" voor het hernoemen van bestandsnamen is ongeldig.

en: Unsorted Uploads
nl_NL: Ongesorteerde uploads

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Files
nl_NL: Bestanden uploaden

en: Upload canceled!
nl_NL: Upload geannuleerd!

en: Upload success!
nl_NL: Upload succesvol!

en: View on site
nl_NL: Bekijk op site

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
nl_NL: Waarschuwing: bestaande afmetingen van afbeeldingen zullen worden aangepast. Oorspronkelijke bestanden zullen verloren gaan. Maak eventueel eerst een kopie om de oorspronkelijke bestanden te behouden.

en: Yes, I&#39;m sure
nl_NL: Ja, ik weet het zeker

en: You have to select a folder first
nl_NL: Je moet eerst een map selecteren

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
nl_NL: Je account heeft geen toegangsrechten voor het kopiëren van de geselecteerde bestanden en/of mappen

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
nl_NL: Je account heeft geen toegangsrechten om alle geselecteerde bestanden en/of mappen te verplaatsen.

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
nl_NL: Je account heeft onvoldoende toegangsrechten om alle geselecteerde bestanden te hernoemen.

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
nl_NL: Je account heeft geen toegangsrechten om afmetingen van alle geselecteerde afbeeldingen aan te passen.

en: Your input: "{subject_location}".
nl_NL: Je invoer: "{subject_location}".

en: all items
nl_NL: alle items

en: allow
nl_NL: toestaan

en: and
nl_NL: en

en: author
nl_NL: auteur

en: can add children
nl_NL: mag onderliggende items toevoegen

en: can edit
nl_NL: mag wijzigen

en: can read
nl_NL: mag lezen

en: cancel
nl_NL: annuleer

en: cancel search
nl_NL: annuleer zoekopdracht

en: canonical URL
nl_NL: Gebruikelijke URL

en: clipboard
nl_NL: klembord

en: clipboard item
nl_NL: klembord item

en: clipboard items
nl_NL: klembord items

en: clipboards
nl_NL: klemborden

en: created at
nl_NL: aangemaakt op

en: crop
nl_NL: uitsnijden

en: date taken
nl_NL: datum

en: default alt text
nl_NL: standaard alt. tekst

en: default caption
nl_NL: standaard titel

en: deny
nl_NL: afwijzen

en: description
nl_NL: omschrijving

en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

en: everybody
nl_NL: iedereen

en: file
nl_NL: bestand

en: file missing
nl_NL: bestand ontbreekt

en: file size
nl_NL: bestandsgrootte

en: files
nl_NL: bestanden

en: files with missing metadata
nl_NL: bestanden met ontbrekende meta gegevens

en: folder
nl_NL: map

en: folder permission
nl_NL: toegangsrecht folder

en: folder permissions
nl_NL: toegangsrechten folder

en: found
nl_NL: gevonden

en: group
nl_NL: groep

en: has all mandatory data
nl_NL: heeft allen verplichte eigenschappen

en: height
nl_NL: hoogte

en: height in pixel.
nl_NL: hoogte in pixel.

en: image
nl_NL: afbeelding

en: images
nl_NL: afbeeldingen

en: modified at
nl_NL: gewijzigd op

en: must always publish author credit
nl_NL: naam auteur altijd publiceren

en: must always publish copyright
nl_NL: auteursrechten altijd publiceren

en: name
nl_NL: naam

en: next
nl_NL: volgende

en: no file selected
nl_NL: geen bestand geselecteerd

en: none selected
nl_NL: geen selectie gemaakt

en: or drop your file here
nl_NL: of sleep je bestand hier naartoe

en: original filename
nl_NL: oorspronkelijke bestandsnaam

en: owner
nl_NL: eigenaar

en: previous
nl_NL: vorige

en: root
nl_NL: hoofdmap

en: subject location
nl_NL: locatie van onderwerp

en: the clipboard is empty
nl_NL: het klembord is leeg

en: this item and all children
nl_NL: dit item en alle onderliggende items

en: this item only
nl_NL: alleen dit item

en: thumbnail option
nl_NL: thumbnail optie

en: thumbnail options
nl_NL: thumbnail-opties

en: upload failed
nl_NL: upload mislukt

en: uploaded at
nl_NL: geüpload op

en: upscale
nl_NL: opschalen

en: user
nl_NL: gebruiker

en: width
nl_NL: breedte

en: width in pixel.
nl_NL: breedte in pixel.
