django Filer - en to lt translation catalogue (215 entries)

en: Advanced
lt: Išplėstinės funkcijos

en: canonical URL
lt: kanoninis URL

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
lt: Objektai turi būti pasirinkti, kad su jais būtų galima atlikti veiksmus. Jokie objektai nebuvo pakeisti.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
lt[0]: pasirinkta %(total_count)s
lt[1]: pasirinkta %(total_count)s
lt[2]: pasirinkta %(total_count)s

en: 0 of %(cnt)s selected
lt: 0 iš %(cnt)s pasirinkta

en: No action selected.
lt: Nepasirinktas joks veiksmas.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
lt: Sėkmingai perkelta %(count)d failai į iškarpinę.

en: Move selected files to clipboard
lt: Perkelti pažymėtus failus į iškarpinę

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
lt: Sėkmingai išjungti leidimai %(count)d failams.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
lt: Sėkmingai įjungti leidimai %(count)d failams.

en: Enable permissions for selected files
lt: Įjungti leidimus pasirinktiems failams

en: Disable permissions for selected files
lt: Išjungti leidimus pasirinktiems failams

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
lt: Sėkmingai pašalino %(count)d failus ir / ar aplankus.

en: Cannot delete files and/or folders
lt: Negalima pašalinti failų ir / ar aplankų

en: Are you sure?
lt: Ar jūs esate tikri?

en: Delete files and/or folders
lt: Pašalinti failus ir / ar aplankus

en: Delete selected files and/or folders
lt: Pašalinti pasirinktus failus ir / ar aplankus

en: Folders with names %s already exist at the selected destination
lt: Aplankai su %s pavadinimais jau egzistuoja pasirinktoje paskirties vietoje.

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
lt: Sėkmingai perkelti %(count)d failai ir / ar aplankai į aplanką '%(destination)s'.

en: Move files and/or folders
lt: Perkelti failus ir / ar aplankus

en: Move selected files and/or folders
lt: Perkelti pasirinktus failus ir / ar aplankus

en: Successfully renamed %(count)d files.
lt: Sėkmingai pervardinti %(count)d failai.

en: Rename files
lt: Pervardinti failus

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
lt: Sėkmingai nukopijuoti %(count)d failai ir / ar aplankai į aplanką '%(destination)s'.

en: Copy files and/or folders
lt: Kopijuoti failus ir / ar aplankus

en: Copy selected files and/or folders
lt: Kopijuoti pasirinktus failus ir / ar aplankus

en: Successfully resized %(count)d images.
lt: Sėkmingai pakeistas %(count)d paveikslėlių dydis.

en: Resize images
lt: Pakeisti paveikslėlių dydžius

en: Resize selected images
lt: Pakeisti pasirinktų paveikslėlių dydžius

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
lt: Priesaga kuri bus pridėta prie nukopijuotų failų pavadinimų.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
lt: Priesaga turi būti paprasta ir taisyklinga bylos pavadinimo dalis pvz.  "%(valid)s".

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
lt: Nežinomas pervardinimo formato reikšmės raktažodis "%(key)s".

en: Invalid rename format: %(error)s.
lt: Negalimas pervardinimo formatas: %(error)s.

en: thumbnail option
lt: miniatiūros nustatymas

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: crop
lt: apkirpti

en: upscale
lt: išdidinti

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
lt: Miniatiūros nustatymas arba dydžio keitimo parametrai turi būti pasirinkti.

en: Resize parameters must be choosen.
lt: Turi būti pasirinkti dydžio keitimo parametrai.

en: Subject location
lt: Subjekto vieta

en: Location of the main subject of the scene. Format: "x,y".
lt: Pagrindinio subjekto vieta vaizde. Fomatas: "x,y".

en: Invalid subject location format.
lt: Netinkamas subjekto vietos formatas.

en: Subject location is outside of the image.
lt: Subjekto vieta yra už paveikslėlio.

en: Your input: "{subject_location}".
lt: Jūsų įvestis: "{subject_location}".

en: Folder with this name already exists.
lt: Aplankas su tokiu pavadinimu jau egzistuoja.

en: Filer
lt: Filer'is

en: Media library
lt: Medijos biblioteka

en: default alt text
lt: numatytasis alternatyvus tekstas

en: default caption
lt: numatytoji antraštė

en: subject location
lt: subjekto vieta

en: image
lt: paveikslėlis

en: images
lt: paveikslėliai

en: user
lt: vartotojas

en: files
lt: failai

en: clipboard
lt: iškarpinė

en: clipboards
lt: iškarpinės

en: file
lt: failas

en: clipboard item
lt: iškarpinės objektas

en: clipboard items
lt: iškarpinės objektai

en: folder
lt: aplankas

en: file size
lt: failo dydis

en: has all mandatory data
lt: turi visus privalomus duomenis

en: original filename
lt: originalus failo pavadinimas

en: name
lt: pavadinimas

en: description
lt: apibūdinimas

en: owner
lt: savininkas

en: uploaded at
lt: įkelta

en: modified at
lt: pakeista

en: Permissions disabled
lt: Leidimai išjungti

en: Disable any permission checking for this file. File will be publicly accessible to anyone.
lt: Įšjungti bet kokius leidimų tikrinimus šiai bylai. Byla bus viešai pasiekiama bet kam.

en: created at
lt: sukurta

en: Folder
lt: Aplankas

en: Folders
lt: Aplankai

en: all items
lt: visi objektai

en: this item only
lt: tik šį objektą

en: this item and all children
lt: šį objektą ir visus vidinius

en: allow
lt: leisti

en: deny
lt: neleisti

en: type
lt: tipas

en: group
lt: grupė

en: everybody
lt: visi

en: can edit
lt: gali redaguoti

en: can read
lt: gali skaityti

en: can add children
lt: gali pridėti vidinius

en: folder permission
lt: aplanko leidimas

en: folder permissions
lt: aplanko leidimai

en: date taken
lt: paimta data

en: author
lt: autorius

en: must always publish author credit
lt: visada turi publikuoti autorystę

en: must always publish copyright
lt: visada turi publikuoti autorių teises

en: width in pixel.
lt: plotis pikseliais.

en: height in pixel.
lt: aukštis pikseliais.

en: thumbnail options
lt: miniatiūros nustatymai

en: Unsorted Uploads
lt: Nerūšiuotos įkeltos bylos

en: files with missing metadata
lt: failai su trūkstamais meta duomenimis

en: root
lt: pradinis

en: Run the selected action
lt: Vykdyti pasirinktą veiksmą

en: Go
lt: Eiti

en: Click here to select the objects across all pages
lt: Spauskite čia kad pasirinktumete objektus per visus puslapius

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
lt: Pasirinkti visus %(total_count)s failus ir / ar aplankus

en: Clear selection
lt: Išvalyti pasirinkimus

en: Go back to admin homepage
lt: Grįžti į pradinį administravimo puslapį

en: Home
lt: Pradinis

en: Go back to Filer app
lt: Grįžti į Failer'io apklikaciją

en: Go back to root folder
lt: Grįžti į pradinį aplanką

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
lt: Grįžti į '%(folder_name)s' aplanką

en: Duplicates
lt: Dublikatai

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lt: Pasirintų failų ir / ar aplankų šalinimas pašalintų susijusius objektus, tačiau jūsų vartotojas neturi leidimo šalinti šių objektų tipų:

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
lt: Pasirinktų failų ir / ar aplankų šalinimas reikalautų pašalinti šiuos apsaugotus susijusius objektus:

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktus failus ir / ar aplankus? Visi susiję objektai bus pašalinti:

en: No, take me back
lt: Ne, grįžti atgal

en: Yes, I&#39;m sure
lt: Taip, esu tikras

en: History
lt: Istorija

en: View on site
lt: Žiūrėti puslapyje

en: Go back to
lt: Grįžti į

en: admin homepage
lt: administravimo pradinis puslapis

en: Folder Icon
lt: Aplanko piktograma

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimų kopijuoti visus pasirinktus failus ir / ar aplankus.

en: Take me back
lt: Grįžti atgal

en: There are no destination folders available.
lt: Nėra jokių paskyrimo aplankų.

en: There are no files and/or folders available to copy.
lt: Nėra jokiu failų ir / ar aplankų kopijavimui.

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
lt: Šie failai ir / ar aplankai bus nukopijuoti į paskirtą aplanką (išlaikant jų medžio struktūrą):

en: Destination folder:
lt: Paskyrimo aplankas:

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: It is not allowed to copy files into same folder
lt: Neleidžiama kopijuoti bylų į tą patį aplanką

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimų keisti dydžius visiems pasirinktiems paveikslėliams.

en: There are no images available to resize.
lt: Nėra jokiu paveikslėlių dydžio keitimui.

en: The following images will be resized:
lt: Šių paveikslėlių dydis bus pakeistas:

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
lt: Pasirinkite esamą miniatiūros nustatymą, arba įveskite dydžio keitimo parametrus:

en: Choose resize parameters:
lt: Pasirinkite dydžio keitimo parametrus:

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
lt: Įspėjimas: Paveikslėlių dydžiai bus pakeisti vietoje, ir originalas bus pašalintas. Patartina atsikopijuoti paveikslėlį, kad nedingtų originalas.

en: Resize
lt: Pakeisti dydį

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimų perkelti visus pasirinktus failus ir / ar aplankus.

en: There are no files and/or folders available to move.
lt: Nėra jokiu failų ir / ar aplankų perkelimui.

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
lt: Šie failai ir / ar aplankai bus perkelti į paskirtą aplanką (išlaikant jų medžio struktūrą):

en: Move
lt: Perkelti

en: It is not allowed to move files into same folder
lt: Neleidžiama perkelti bylų į tą patį aplanką

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimų pervardinti visus pasirinktus failus.

en: There are no files available to rename.
lt: Nėra jokių failų pervardinimui.

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
lt: Šie failai bus pervardinti (jie liks savo aplankuose ir pasiliks savo originalius pavadinimus, pasikeis tik atvaizduojamas failo pavadinimas):

en: Rename
lt: Pervardinti

en: Go back to the parent folder
lt: Grįžti į pirminį aplanką

en: Change current folder details
lt: Keisti dabartinio aplanko detales

en: Change
lt: Keisti

en: Click here to run search for entered phrase
lt: Spausti čia kad būtų paleista paieška visai frazei

en: Search
lt: Ieškoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Limit
lt: Limitas

en: Check it to limit the search to current folder
lt: Pažymėti, kad paieška būtų apribota tik dabartiniame aplanke

en: Limit the search to current folder
lt: Apriboti paieška tik dabartiniame aplanke

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Adds a new Folder
lt: Sukuria naują aplanką

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Upload Files
lt: įkelti bylas

en: You have to select a folder first
lt: Pirma turite pasirinkti aplanką

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Size
lt: Dydis

en: Action
lt: Veiksmas

en: Change '%(item_label)s' folder details
lt: Keisti '%(item_label)s' aplanko detales

en: %(counter)s folder | %(counter)s folders
lt[0]: %(counter)s aplankas
lt[1]: %(counter)s aplankai
lt[2]: %(counter)s aplankų

en: %(counter)s file | %(counter)s files
lt[0]: %(counter)s byla
lt[1]: %(counter)s bylos
lt[2]: %(counter)s bylų

en: Change folder details
lt: Keisti aplanko detales

en: Remove folder
lt: Pašalinti aplanką

en: Select this file
lt: Pasirinkti šį failą

en: Change '%(item_label)s' details
lt: Keisti '%(item_label)s' detales

en: Permissions
lt: Leidimai

en: disabled
lt: išjungta

en: enabled
lt: įjungta

en: Canonical url '%(item_label)s'
lt: Kanoninis url '%(item_label)s'

en: Download '%(item_label)s'
lt: Parsisiųsti '%(item_label)s'

en: Remove file
lt: Pašalinti bylą

en: Drop files here or use the "Upload Files" button
lt: Meskite bylas čia arba naudokit "Įkelti bylas" mygtuką

en: Drop your file to upload into:
lt: Meskite bylą kad įkelti į:

en: Upload
lt: Įkelti

en: cancel
lt: atšaukti

en: Upload success!
lt: Įkelimas pavyko!

en: Upload canceled!
lt: Įkelimas atšauktas!

en: previous
lt: buvęs

en: Page %(number)s of %(num_pages)s.
lt: Puslapis %(number)s iš %(num_pages)s.

en: next
lt: kitas

en: Select all %(total_count)s
lt: Pasirinkti visus %(total_count)s

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
lt[0]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.
lt[1]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.
lt[2]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Paste all items here
lt: Įkopijuoti visus objektus čia

en: Move all clipboard files to
lt: Perkelti visus iškarpinėje esančius failus į

en: Empty Clipboard
lt: Išvalyti iškarpinę

en: the clipboard is empty
lt: iškarpinė tuščia

en: upload failed
lt: įkelimas nepavyko

en: Open file
lt: Atidaryti bylą

en: Full size preview
lt: Pilno dydžio peržiūra

en: Type
lt: Tipas

en: File-size
lt: Failo dydis

en: Modified
lt: Pakeistas

en: Created
lt: Sukurtas

en: Add Description
lt: Pridėti apibūdinimą

en: Author
lt: Autorius

en: Add Alt-Text
lt: Pridėti alternatyvų tekstą

en: Add caption
lt: Pridėti antraštę

en: Add Tags
lt: Pridėti žymenas

en: Change File
lt: Keisti bylą

en: found
lt: rasta

en: and
lt: ir

en: cancel search
lt: atšaukti paiešką

en: Clear
lt: Išvalyti

en: or drop your file here
lt: arba meskite bylą čia

en: file missing
lt: failo nėra

en: no file selected
lt: joks failas nepasirinktas

en: Lookup
lt: Informacijos ieškojimas

en: Choose File
lt: Pasirinkti bylą

en: none selected
lt: nei vienas nepasirinktas

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką
