django Filer - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Advanced
gl: Avanzado

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
gl[0]: %(total_count)s seleccionados
gl[1]: Os %(total_count)s seleccionados

en: 0 of %(cnt)s selected
gl: 0 de %(cnt)s seleccionados

en: No action selected.
gl: Ningunha acción seleccionada.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
gl: Movéronse correctamente %(count)d arquivos ao portapapeis.

en: Move selected files to clipboard
gl: Mover arquivos seleccionados ao portapapeis.

en: Cannot delete files and/or folders
gl: Non se poden borrar arquivos e/ou carpetas

en: Are you sure?
gl: Estás seguro?

en: Delete files and/or folders
gl: Borrar arquivos e/ou carpetas

en: Move files and/or folders
gl: Mover alquivos e/ou carpetas

en: Move selected files and/or folders
gl: Mover arquivos e/ou carpetas seleccionados

en: Copy files and/or folders
gl: Copiar arquivos e/ou carpetas

en: Copy selected files and/or folders
gl: Copiar arquivos e/ou carpetas seleccionados

en: Resize images
gl: Cambiar o tamaño das imaxes

en: Resize selected images
gl: Cambiar o tamaño das imaxes seleccionadas

en: Invalid rename format: %(error)s.
gl: Formato para o cambio de nome non válido: %(error)s.

en: thumbnail option
gl: opción da miniatura

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: crop
gl: recortar

en: upscale
gl: ampliar

en: default alt text
gl: texto alternativo por defecto

en: default caption
gl: lenda por defecto

en: image
gl: imaxe

en: images
gl: imaxes

en: user
gl: usuario

en: files
gl: arquivos

en: clipboard
gl: portapapeis

en: clipboards
gl: portapapeis

en: file
gl: arquivo

en: clipboard item
gl: elemento do portapapeis

en: clipboard items
gl: elementos do portapapeis

en: folder
gl: carpeta

en: file size
gl: tamaño do arquivo

en: has all mandatory data
gl: ten todos os datos obrigatorios

en: original filename
gl: nome do arquivo orixinal

en: name
gl: nome

en: description
gl: descrición

en: owner
gl: propietario

en: uploaded at
gl: subido a

en: modified at
gl: modificado o

en: Permissions disabled
gl: Permisos desactivados

en: created at
gl: creado o

en: Folder
gl: Carpeta

en: Folders
gl: Carpetas

en: all items
gl: todos os elementos

en: this item only
gl: só este elemento

en: this item and all children
gl: este elemento e todos os fillos

en: type
gl: tipo

en: group
gl: grupo

en: everybody
gl: todos

en: can edit
gl: pode editar

en: can read
gl: pode ler

en: can add children
gl: pode engadir fillos

en: folder permission
gl: permiso da carpeta

en: folder permissions
gl: permisos da carpeta

en: date taken
gl: data

en: author
gl: autor

en: found
gl: atopado

en: and
gl: e
