django Filer - en to et translation catalogue (85 entries)

en: No action selected.
et: Ühtegi tegevust pole valitud.

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Delete files and/or folders
et: Kustuta failid ja/või kaustad

en: Delete selected files and/or folders
et: Kustuta valitud failid ja/või kaustad

en: Rename files
et: Nimeta failid ümber

en: thumbnail option
et: pisipildi valikud

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: crop
et: lõika

en: upscale
et: suurenda

en: image
et: pilt

en: images
et: pildid

en: user
et: kasutaja

en: files
et: failid

en: clipboard
et: lõikalaud

en: clipboards
et: lõikelauad

en: file
et: fail

en: clipboard item
et: lõikelaua kirje

en: clipboard items
et: lõikelaua kirjed

en: folder
et: kaust

en: file size
et: failisuurus

en: name
et: nimi

en: description
et: kirjeldus

en: owner
et: omanik

en: uploaded at
et: üles laaditud

en: modified at
et: muudetud

en: created at
et: loodud

en: Folder
et: Kaust

en: Folders
et: Kaustad

en: all items
et: kõik kirjed

en: this item only
et: ainult see kirje

en: this item and all children
et: see kirje ja kõik alamkirjed

en: type
et: tüüp

en: group
et: grupp

en: everybody
et: kõik

en: can edit
et: saab mutua

en: can read
et: saab lugeda

en: folder permission
et: kausta õigus

en: folder permissions
et: kausta õigused

en: author
et: autor

en: Go
et: Mine

en: Home
et: Koduleht

en: Go back to root folder
et: Tagasi peakausta

en: Yes, I&#39;m sure
et: Jah, olen kindel

en: History
et: Ajalugu

en: View on site
et: Vaata saidil

en: Go back to
et: Mine tagasi

en: admin homepage
et: admini koduleht

en: Folder Icon
et: Kausta ikoon

en: Copy
et: Kopeeri

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Move
et: Liiguta

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Go back to the parent folder
et: Mine tagasi peamisesse kausta

en: Change
et: Muuda

en: Search
et: Otsi

en: Delete
et: Kustuta

en: Adds a new Folder
et: Lisab uue kausta

en: New Folder
et: Uus kaust

en: Name
et: Nimi

en: Owner
et: Omanik

en: Size
et: Suurus

en: Select this file
et: Vali see fail

en: Permissions
et: Õigused

en: disabled
et: välja lülitatud

en: enabled
et: sisse lülitatud

en: Upload
et: Laadi üles

en: previous
et: eelmine

en: next
et: järgmine

en: Add new
et: Lisa uus

en: Save
et: Salvesat

en: Clipboard
et: Lõikelaud

en: Type
et: Tüüp

en: Modified
et: Muudetud

en: Created
et: Loodud

en: Add Description
et: Lisa kirjeldus

en: Author
et: Autor

en: Change File
et: Muuda faili

en: found
et: leitud

en: and
et: ja

en: cancel search
et: tühista otsing

en: Clear
et: Tühjenda

en: file missing
et: fail puudub

en: none selected
et: midagi pole valitud

en: Add Folder
et: Lisa kaust
