django CMS - en to uk translation catalogue (469 entries)

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
uk: 
                                                    Відновити видалене: %(name)s

en: 
                                    New %(name)s
uk: 
                                    Нова %(name)s

en: 
                                <em>There is no %(object)s around yet.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Add %(object)s</a> now.
uk: 
                                <em>Поки що немає %(object)s</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Додати %(object)s</a>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
uk: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Додайте першу сторінку</a> в систему для продовження.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
uk: 
                            Виглядає як у Вас відключено JavaScript тож, будь ласка, 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">додайте сторінку</a> вручну.

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
uk: 
    <p class="cms-welcome-notes">Ви бачите це повідомлення, оскільки у конфігурації django  наявна директива <code>DEBUG = True</code> і Ви ще не додали жодної сторінки</p>

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
uk: 
                        Вітаємо у django CMS версії <strong>%(cms_version)s</strong>!

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
uk: 
             <p class="cms-welcome-notes">Якщо Ви не бачите вгорі логотип CMS django, переконайтесь,
    що Ви посилаєтесь на статичні файли у своєму каталозі <code>static/cms</code></p>

en: "%s" was reverted to the live version.
uk: "%s" було відновлено до поточної версії.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
uk: Об'єкта %(name)s з основним ключем %(key)r не існує.

en: (current)
uk: (місцево)

en: (global)
uk: (глобально)

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
uk: <strong>Увійти не вдалося.</strong> Будь ласка, перевірте ваші облікові дані і повторіть спробу.

en: A description of the page used by search engines.
uk: Описання сторінки, що використовується пошуковими системами.

en: A page with this reverse URL id exists already.
uk: Сторінка із таким реверсивним URL id вже існує.

en: A static placeholder with the same site and code already exists
uk: Статичний заповнювач з тим самим сайтом та кодом вже існує

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
uk: Шаблонне ключове слово не може знайти сторінку з пошуковими аргументами `%(page_lookup)s
    `. URL запиту був такий: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
uk: Унікальний ідентифікатор, що був використаний з адресою ключового слова шаблону сторінки для прив'язки до цієї сторінки

en: A wizard has already been registered for model: %s
uk: Помічник вже було зареєстровано для моделі: %s

en: Action successful.
uk: Виконано успішно

en: Add
uk: Додати

en: Add Another
uk: Додати Інше

en: Add Category
uk: Додати категорію

en: Add Page Copy
uk: Додати Копію Сторінки

en: Add Translation
uk: Додати Переклад

en: Add a page
uk: Додати сторінку

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
uk: Дозвіл на додавання сторінки вимагає також мати доступ до нащадків, інакше додана сторінка не може бути змінена тим, хто її створив.

en: Add plugin
uk: Додати плагін

en: Add plugin to
uk: Додати плагін до

en: Add plugin to %(plugin_name)s
uk: Додати плагін до %(plugin_name)s

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
uk: Додати плагін до заповнювача "%(placeholder_label)s"

en: Add your first page
uk: Додайте вашу першу сторінку

en: Admin Sites
uk: Адмін Сайти

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Advanced Settings
uk: Розширені Налаштування

en: Advanced options
uk: Розширені опції

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Alias
uk: Псевдонім

en: All
uk: Усе

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
uk: Всі нащадки не будуть показані в навігації

en: All permissions
uk: Усі дозволи

en: Allow
uk: Дозволити

en: An application instance using this configuration already exists.
uk: Екземпляр програми, що використовує цю конфігурацію вже існує.

en: An application instance with this name already exists.
uk: Екземпляр програми з такою назвою вже існує.

en: Application
uk: Програма

en: Application configurations
uk: Конфігурації програми

en: Application: %(apphook)s
uk: Програма: %(apphook)s

en: Are you sure you want to abandon these changes?
uk: Ви певні, що бажаєте знехтувати цими змінами?

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
uk: Ви впевнені, що бажаєте скопіювати усі плагіни з %s?

en: Are you sure you want to delete this plugin?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей плагін?

en: Are you sure you want to publish this page?
uk: Ви впевнені, що ви хочете опублікувати цю сторінку?

en: Are you sure you want to revert to live?
uk: Ви впевнені, що хочете відновити опублікування?

en: Are you sure you want to § this page?
uk: Ви впевнені, що хочете § цю сторінку?

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Articles
uk: Статті

en: Available plugins
uk: Доступні плагіни

en: Back
uk: Назад

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Bring up this help dialog
uk: Достати цей діалог допомоги

en: CMS - your user account was changed.
uk: CMS - ваш обліковий запис було змінено.

en: CMS - your user account was created.
uk: CMS - створено обліковий запис користувача.

en: CMS-wide Shortcuts
uk: Гарячі клавіші CMS

en: Can add
uk: Може додавати

en: Can change permissions
uk: Може змінювати дозволи

en: Can delete
uk: Може видаляти

en: Can edit
uk: Може редагувати

en: Can move
uk: Може переміщувати

en: Can publish
uk: Може публікувати

en: Can view
uk: Може переглядати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot delete %(name)s
uk: Неможна видалити %(name)s

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Change
uk: Змінити

en: Change Category
uk: Зміна категорію

en: Change Permissions
uk: Змінити Дозволи

en: Change a page
uk: Змінити сторінку

en: Changed
uk: Змінено

en: Changes within the tree might require a refresh.
uk: Зміни в межах дерева можуть потребувати поновлення зображення для перегляду.

en: Child app
uk: Дочірній додаток

en: Choose copy options
uk: Обрати опції копіювання

en: Clear clipboard
uk: Очистити буфер обміну

en: Click to go back
uk: Клікніть для повернення

en: Click to go forward
uk: Клікніть для переходу вперед

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Clipboard is empty.
uk: Буфер обміну порожній.

en: Clipboard...
uk: Буфер обміну...

en: Close
uk: Закрити

en: Close/cancel
uk: Закрити/відмінити

en: Collapse all
uk: Згорнути все

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Content
uk: Зміст

en: Copy
uk: Копія

en: Copy all
uk: Копіювати все

en: Copy all plugins
uk: Копіювати усі плагіни

en: Copy from
uk: Копіювати з

en: Copy options
uk: Опції копіювання

en: Copy permissions
uk: Скопіювати дозволи

en: Create
uk: Створити

en: Create Alias
uk: Створити псевдонім

en: Create Page
uk: Створити Сторінку

en: Create a new %s instance.
uk: Додати новий %s екземпляр.

en: Create a new page next to the current page.
uk: Створити нову сторінку одразу за активною сторінкою

en: Create a page below the current page.
uk: Створити сторінку під актиною сторінкою

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Cut
uk: Вирізати

en: Database error
uk: Помилка бази даних

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Translation
uk: Видалити Переклад

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: Deny
uk: Відмовити

en: Description meta tag
uk: Описання мета ключового слова

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
uk: Образна назва для ідентифікації даного заповнювача. Не показується користувачам.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
uk: Показує чи може користувач авторизуватись на цьому адміністративному сайті.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
uk: Показує чи повинен цей користувач вважатись активним. Зніміть відмітку замість видалення реєстраційного запису.

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
uk: Версія, що знаходиться у розробці з використанням django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s

en: Disable toolbar
uk: Відключити панель

en: Display in navigation
uk: Показати в навігації

en: Documentation
uk: Документація

en: Double-click to edit
uk: Двічі клацніть, щоб редагувати

en: Drop a plugin here
uk: Перетягніть сюди плагін

en: Duplicate this Page
uk: Створити дуплікат цієї Сторінки

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit model
uk: Режим редагування

en: Edit plugin
uk: Редагувати плагін

en: Edit this Page
uk: Редагувати цю Сторінку

en: Empty
uk: Очистити

en: Empty all
uk: Очистити все

en: Enter a valid username.
uk: Введіть чинне ім'я користувача.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
uk: Помилка! Сторінка, яку Ви намагаєтесь вставити не перекладена на жодну з мов, які налаштовано в цільовому сайті.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
uk: Помилка! У Вас не достатньо прав щоб скопіювати цю сторінку.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
uk: Помилка! Ви не маєте дозволу на переміщення цієї сторінки. Будь-ласка, перезавантажте сторінку.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Example1
uk: Приклад1

en: Example1 App
uk: Приклад1 Програми

en: Examples
uk: Приклади

en: Expand all
uk: Розгорнути все

en: Expand/collapse
uk: Розгорнути/згорнути

en: Extra Context
uk: Додатковий Зміст

en: Field %s not found
uk: Поле %s не знайдено

en: Filter plugins...
uk: Фільтрувати плагіни...

en: Focus on Toolbar
uk: Зфокусувати на Панелі

en: Focus on placeholders
uk: Зфоркусувати на заповнювачах

en: Focus on plugins of placeholder
uk: Зфокусувати на плагінах заповнювача

en: Generic
uk: Типовий

en: Grant on
uk: Призначити права на

en: Group
uk: Група

en: Hide in navigation
uk: Приховати в навігації

en: Highlight
uk: Виділення

en: Home
uk: Головна

en: Hook application to this page.
uk: Приєднати зовнішню програму до цієї сторінки.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
uk: Якщо нічого не вибрано, то користувачу надаються права на всі сайти

en: In menu
uk: В меню

en: Inherit from parent page
uk: Наслідувати від батьківської сторінки

en: Inherit the template of the nearest ancestor
uk: Успадкувати шаблон від найближчого пращура

en: Installation Notes
uk: Нотатки з інсталяції

en: Installation successful!
uk: Інсталяція відбулася успішно!

en: Invalid application config value
uk: Неприпустиме значення конфігурації програми

en: Invalid plugin type '%s'
uk: Невірний тип плагіну '%s'

en: It is being redirected to:
uk: Це було перенапрвлено на:

en: Keep this field empty if standard path should be used.
uk: Залиште це поле пустим, якщо використовується стандартний шлях.

en: Language
uk: Мова

en: Language independent options
uk: Незалежні від мови налаштування

en: Language must be set to a supported language!
uk: Мова повинна бути в переліку мов, що підтримуються!

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
uk: Залиште порожнім для автоматичного слагу або вкажіть самостійно.

en: Legend
uk: Легенда

en: List of pages
uk: Список сторінок

en: Loading
uk: Завантаження

en: Loading...
uk: Завантажується...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
uk: Авторизуйтесь як адміністратор <a href="%(login_url)s">тут</a>.

en: Login
uk: Увійти

en: Login url: %(login_url)s
uk: Посилання [url] для входу: %(login_url)s

en: Logout
uk: Вийти

en: Logout %s
uk: Вийти %s

en: Main Navigation
uk: Головне Меню

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Menu
uk: Меню

en: Menu Title
uk: Назва меню

en: Minimize
uk: Згорнути

en: More
uk: Більше

en: Most used
uk: Найбільш використовуване

en: Move to next/previous element
uk: Перемістити до наступного/попереднього елемента

en: MultilingualExample1 App
uk: БагатомовнийПриклад1 Програми

en: Namespaced App
uk: Простороіменна Прграма

en: New Page
uk: Нова Сторінка

en: New Sub Page
uk: Нова Під-Сторінка

en: New node
uk: Новий пункт

en: New page
uk: Нова сторінка

en: New sub page
uk: Нова вкладена сторінка

en: Next
uk: Далі

en: No
uk: Ні

en: No registered apphook "%r" found
uk: Знайдено не зареєстрований apphook "%r"

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: Only this website
uk: Тільки цей вебсайт

en: Open "Create" dialog
uk: Відкрити діалог "Створити"

en: Open actions menu
uk: Відкрити меню дій

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
uk: Опційно. Якщо вказується, то буде автоматично додано до нового текстового плагіну.

en: Options
uk: Опції

en: Overwrite URL
uk: Перезаписати URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
uk: Перезаписати те, що висвітлено в меню

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
uk: Переписати те, що буде показано в заголовку вашого браузера або в закладках

en: Page
uk: Сторінка

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
uk: Сторінка%(conflict_page)sмає таке ж посилання '%(url)s' як і поточна сторінка "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
uk: Сторінка %(conflict_page)sмає таке ж посилання '%(url)s' як і поточна сторінка.

en: Page Extension
uk: Розширення

en: Page Title
uk: Назва сторінки

en: Page Tree
uk: Дерево Сторінок

en: Page Types
uk: Типи Сторінок

en: Page and children (immediate)
uk: Сторінка та нащадок (безпосередній)

en: Page and descendants
uk: Сторінка та нащадки

en: Page children (immediate)
uk: Нащадок сторінки (безпосередній)

en: Page descendants
uk: Нащадки сторінки

en: Page doesn't inherit any permissions.
uk: Сторінка не наслідує жодних дозволів.

en: Page global permission
uk: Глобальний дозвіл доступу до сторінки

en: Page not found on %(domain)s
uk: Сторінка не знайдена на %(domain)s

en: Page not published! A parent page is not published yet.
uk: Сторінку не опубліковано! Батьківська сторінка ще не опублікована.

en: Page permission
uk: Дозвіл сторінки

en: Page permissions
uk: Дозволи сторінки

en: Page permissions management
uk: Керування дозволами для сторінки

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
uk: Налаштування сторінки (SHIFT для розширених налаштувань)

en: Page type
uk: Тип сторінки

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages global permissions
uk: Глобальні дозволи доступу до сторінок

en: Parent app
uk: Батьківській додаток

en: Parent plugin language must be same as language!
uk: Батьківка мова розширення повинна бути така сама!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
uk: Заповнювач батьківського плагіна повинен бути таким же як сам заповнювач!

en: Password:
uk: Пароль

en: Paste
uk: Вставити

en: Path
uk: Шлях

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
uk: Будь ласка, оберіть опцію нижче для переходу до наступного кроку.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
uk[0]: Будь-ласка, виправте помилку нижче.
uk[1]: Будь-ласка, виправте помилки нижче.
uk[2]: Будь-ласка, виправте помилки нижче.
uk[3]: Будь-ласка, виправте помилки нижче.

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
uk: Будь ласка, створіть переклад для мови %(language)s перед редагуванням її розширених налаштувань.

en: Please log in
uk: Будь ласка, увійдіть в обліковий запис

en: Please select user or group.
uk: Будь-ласка, оберіть користувача або групу.

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
uk: Будь ласка, встановіть слаґ для мови %(language)s перед редагуванням її розширених налаштувань.

en: Plugin not found
uk: Плагін не знайдено

en: Plugin will be added here
uk: Плагін буде додано сюди

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview this page in %(language)s
uk: Переглянути сторінку мовою: %(language)s

en: Provide a title for the new page.
uk: Вкажіть назву для нової сторінки

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Publish page
uk: Опублікувати сторінку

en: Publish page changes
uk: Опублікувати зміни

en: Publish page now
uk: Опублікувати сторінку зараз

en: Published
uk: Опубліковано

en: Publishing dates
uk: Дати публікації

en: Redirect
uk: Перенаправлення

en: Redirects to this URL.
uk: Перенаправляє на цей URL

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
uk: Обов'язково. 300 символів або менше. Літери, числа and @/./+/-/_ символи

en: Reset filter
uk: Зняти фільтр

en: Revert to live
uk: Відновити опублікування

en: Sample App
uk: Приклад Прграми

en: Sample App 2
uk: Приклад Програми 2

en: Sample App 3
uk: Демонстраційний додаток 3

en: Sample App with config
uk: Демонстраційний додаток з конфігурацією

en: Sample App with excluded permissions
uk: Приклад Програми з видаленими дозволами

en: Save
uk: Зберегти

en: Save and add another
uk: Зберегти та додати інший

en: Save and continue editing
uk: Зберегти та продовжити редагування

en: Save as Page Type
uk: Зберегти як Тип Сторінки

en: Save as new
uk: Зберегти як новий

en: Search
uk: Пошук

en: Select a valid page
uk: Виберіть чинну сторінку

en: Select a valid site
uk: Виберіть чинний сайт

en: Set as home
uk: Зробити головною

en: Shortcuts
uk: Гарячі клавіші

en: Shortcuts...
uk: Гарячі клавіші...

en: Sites
uk: Сайти

en: Slug
uk: Скорочена назва для пошукових систем

en: Slug must not be empty.
uk: Скорочення не повинно бути пустим.

en: Start typing...
uk: Розпочати друкування...

en: Static Menu
uk: Статичне меню

en: Static Menu2
uk: Статичне меню2

en: Static Menu3
uk: Статичне меню3

en: Static Menu4
uk: Статичне Меню4

en: Structure
uk: Структура

en: Successfully moved
uk: Успішно переміщено

en: Support
uk: Підтримка

en: Tap to edit
uk: Тацьніть для редагування

en: Template not valid
uk: Шаблон не дійсний

en: Templates
uk: Шаблони

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
uk: Дякуємо за якісно проведений час з веб-сайтом сьогодні.

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
uk: %(language)s сторінку "%(page)s" було успішно знято з публікації

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
uk: %(name)s "%(obj)s" було змінено успішно.

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
uk: %(name)s розширення "%(obj)s" було успішно видалено.

en: The content was successfully published.
uk: Зміст було успішно опубліковано.

en: The default title
uk: Заголовок за замовчуванням

en: The following error occurred:
uk: Сталася помилка:

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
uk: Форма не може бути завантажена. Будь ласка, перевірте, чи наразі запущений сервер.

en: The language for the admin interface and toolbar
uk: Мова для адміністративного інтерфейсу та інструментальної панелі

en: The page is not eligible to be home.
uk: Сторінка не може бути домашньою.

en: The page was changed in the meantime, reloading...
uk: Сторінку було змінено, перезавантаження...

en: The part of the title that is used in the URL
uk: Частина назви, що використовується у адресному рядку

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
uk: Заповнювач "%(obj)s" був успішно очищений.

en: The template used to render the content.
uk: Шаблон, що використовується для створення змісту.

en: The template was successfully changed
uk: Шаблон було успішно змінено

en: The text displayed in search engines.
uk: Текст, що відображатиметься у пошукових системах.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
uk: Більше немає налаштувань для цього розширення. Будь-ласка, натисніть <Зберегти>

en: There was a problem publishing your content
uk: Виникла помилка опублікування Вашого змісту

en: This is a static placeholder
uk: Це статичний заповнювач

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
uk: Це альтернативне посилання, Ви можете редагувати лише на <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> сторінці.

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
uk: Ця сторінка не може бути скопійована через наявність додатку, що прикріплений до неї. Дивіться розширені налаштування сторінки для управління цим додатком (apphook).

en: This page has no preview!
uk: Ця сторінка не має перегляду!

en: This page has unpublished changes.
uk: Ця сторінка має неопубліковані зміни.

en: This page was never published
uk: Ця сторінка не була опублікована ніколи

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
uk: Це місце заповнення вже має максимальну кількість (%(limit)s) дозволеного %(plugin_name)s в плагіні.

en: This placeholder already has the maximum number of child plugins (%s).
uk: Заповнювач вже містить максимальну кількість розширень (%s).

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
uk: Заповнювач вже містить максимальну кількість розширень (%s).

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
uk: Цей плагін не може переміщуватись або редагуватися за межами своїх порождувачів

en: This plugin cannot have nested plugins.
uk: Цей плагін не може вміщати вкладені плагіни.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
uk: Цей плагін не може бути вкладеним.

en: Three columns
uk: Три стовпці

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Extension
uk: Розширення назви

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
uk: Заголовок та розширення мовами %(language)s видалені

en: To render the static placeholder in templates.
uk: Для візуалізації статичного заповнювача у шаблонах.

en: Toggle structure
uk: Увімк./Вимк. структуру

en: Toggle structure mode
uk: Переключити в режим структури

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
uk: Переключити в режим структури і підсвічувати плагіни

en: Two columns
uk: Два стовпці

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
uk: Не можу знайти вказану CMS_REQUEST_IP_RESOLVER функцію: "{0}" in module "{1}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
uk: Не можу знайти вказаний CMS_REQUEST_IP_RESOLVER модуль: "{0}".

en: Unpublish
uk: Зняти з публікації

en: Unpublish page
uk: Зняти сторінку з публікації

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: User
uk: Користувач

en: User & Group permissions
uk: Дозволи Користувача та Групи

en: User (page)
uk: Користувач (сторінка)

en: User group (page)
uk: Група користувачів (сторінка)

en: User groups (page)
uk: Групи користувачів (сторінка)

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: UserSettings
uk: Користувацькі Налаштування

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Users
uk: Користувачі

en: Users (page)
uk: Користувачі (сторінка)

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
uk: Користувачі не можуть змінювати розширені налаштування сторінки без дозволу на зміну сторінки. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
uk: Користувачі не можуть змінювати дозволи сторінки без дозволу на зміну сторінки. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
uk: Користувачу не дозволено створювати сторінки без дозволу на зміну вже створених сторінок. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
uk: Користувачі не можуть створювати дозволи сторінки без дозволу змінювати дозволи, що вже існують. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
uk: Користувачу не дозволено видаляти сторінки без дозволу на зміну сторінок. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
uk: Користувачі не мають дозволу видаляти дозволи сторінок без дозволу змінювати сторінки. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
uk: Користувачі не можуть видаляти дозволи сторінки без дозволу змінювати дозволи сторінки. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
uk: Користувачі не можуть переміщувати сторінку без дозволу на зміну сторінки. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
uk: Користувачі не можуть публікувати сторінку без дозволу на зміну сторінки. Змініть відповідні дозволи.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
uk: Користувачу не дозволено змінювати дозволи сторінки без дозволу змінювати сторінку. Змініть відповідні дозволи.

en: Variable urls-menus App
uk: Змінна urls-menus App

en: View
uk: Вигляд

en: View on site
uk: Дивитись на сайті

en: View page
uk: Перегляд сторінки

en: View published
uk: Переглянути опубліковане

en: View restriction
uk: Обмеження перегляду

en: View restrictions
uk: Обмеження переглядів

en: Welcome to django CMS
uk: Вітаємо у django CMS

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
uk: Для опублікування сторінки необхідно встановити статус "Опубліковано"

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
uk: Строк дії сторінки. Залиште порожнім для безстрокового строку дії.

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
uk: Ця сторінка може бути вбудована в інші сторінки або вебсайти

en: X Frame Options
uk: Опції для X Frame

en: Yes
uk: Так

en: You can't move the home page inside another page
uk: Ви не можете перемістити домашню сторінку до іншої сторінки

en: You cannot add plugins to this plugin.
uk: Ви не можете додавати плагіни до цього плагіну

en: You do not have permission to add a plugin
uk: У Вас немає дозволу додавати розширення

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
uk: У вас немає дозволу на зміну статусу "в навігації" для цієї сторінки

en: You do not have permission to clear this placeholder
uk: У Вас немає дозволу на очищення цього заповнювача

en: You do not have permission to copy these plugins.
uk: Ви не маєте дозволу для копіювання даних розширень.

en: You do not have permission to copy this placeholder.
uk: У Вас немає дозволу на копіювання цього заповнювача.

en: You do not have permission to delete this page
uk: У вас не достатньо прав щоб видалити цю сторінку

en: You do not have permission to delete this plugin
uk: У Вас немає дозволу на знищення цього розширення

en: You do not have permission to edit this item
uk: У Вас немає дозволу редагувати цю позицію

en: You do not have permission to edit this page
uk: У Вас немає дозволу редагувати цю сторінку

en: You do not have permission to edit this plugin
uk: У Вас немає прав для реданування цього розширення

en: You do not have permission to publish this page
uk: У вас немає дозволу на публікацію цієї сторінки

en: You do not have permission to revert this page.
uk: У Вас немає дозволу на відновлення цієї сторінки.

en: You do not have permission to unpublish this page
uk: У Вас немає дозволу для зняття з публікації цієї сторінки

en: You don't have permissions to see page "%(title)s"
uk: У Вас немає дозволу на перегляд сторінки "%(title)s"

en: You don't have the permissions required to add a page.
uk: Ви не маєте достатньо прав щоб додати сторінку.

en: You have no permission to cut this plugin
uk: У Вас немає дозволу вірізати цей плагін

en: You have no permission to move this plugin
uk: У Вас немає дозволу на переміщення цього розширення

en: You have no permission to paste this placeholder
uk: У Вас немає дозволу на вставку цього заповнювача

en: You have no permission to paste this plugin
uk: У Вас немає дозволу на вставку цього плагіну

en: You have unsaved changes.
uk: У Вас є зміни, що не збережені.

en: active
uk: активний

en: application
uk: Пристосунок

en: application instance name
uk: назва екземпляру програми

en: attached menu
uk: приєднане меню

en: by code
uk: за кодом

en: by template
uk: за шаблоном

en: can add
uk: може додавати

en: can change advanced settings
uk: може змінювати розширені налаштування

en: can change permissions
uk: може змінювати дозволи

en: can delete
uk: може видаляти

en: can edit
uk: може редагувати

en: can move
uk: може переміщати

en: can publish
uk: може публікувати

en: can recover any deleted page
uk: може відновлювати будь-які видалені сторінки

en: can recover pages
uk: може відновлювати сторінки

en: can_view
uk: Може_переглянути

en: changed by
uk: змінено

en: created by
uk: створено

en: creation date
uk: дата створення

en: creation_method
uk: метод_створення

en: default
uk: типове

en: description
uk: опис

en: email address
uk: електронна адреса

en: for anonymous users only
uk: тільки для неавторизованих користувачів

en: for logged in users only
uk: тільки для авторизованих користувачів

en: from %s
uk: з %s

en: frontend view restriction
uk: обмеження перегляду зовнішнього інтерфейсу

en: group
uk: група

en: has url overwrite
uk: є перезапис url

en: id
uk: Ідентифікатор

en: in menu
uk: у меню

en: in navigation
uk: в навігації

en: is published
uk: опубліковано

en: is restricted
uk: обмежено

en: language
uk: мова

en: last change by
uk: в останнє змінено

en: last change on
uk: в останнє змінено

en: limit when this page is visible in the menu
uk: обмеження, коли ця сторінка є видимою у меню

en: login required
uk: потрібен login

en: menu visibility
uk: видимість меню

en: no content
uk: Матеріалів поки немає

en: nodes
uk: пункти

en: not in menu
uk: не у меню

en: object ID
uk: дентифікатор об'єкта

en: on page level
uk: на рівні сторінки

en: order parameter references plugins in different trees
uk: параметр сортування за порядком вказує на плагіни різних дерев

en: overwrite the title (html title tag)
uk: перезаписати заголовок (html тег title)

en: overwrite the title in the menu
uk: перезаписати заголовок в меню

en: page
uk: сторінка

en: pages
uk: сторінки

en: parent must be in the same language as plugin_language
uk: породжувач мусить бути на тій самій мові, що й мова плагіну

en: parent must be in the same placeholder
uk: породжувач мусить бути в тому самому вказівнику місця заповнення

en: placeholder
uk: заповнювач

en: placeholder code
uk: код заповнювача

en: placeholder content
uk: зміст заповнювача

en: plugin_name
uk: назва_розширення

en: position
uk: позиція

en: publication date
uk: дата публікації

en: publication end date
uk: дата закінчення публікації

en: published
uk: опубліковано

en: redirect
uk: перенаправлення

en: sample account page
uk: приклад реєстраційної стрінки

en: sample my profile page
uk: приклад сторінки з моїм профілем

en: sample root page
uk: приклад корінної сторінки

en: sample settings page
uk: приклад сторінки налаштувань

en: site
uk: сайт

en: sites
uk: сайти

en: slot
uk: слот

en: slug
uk: слаґ

en: staff status
uk: статус персоналу

en: static placeholder
uk: статичний заповнювач

en: static placeholder name
uk: назва статичного заповнювача

en: static placeholders
uk: статичні заповнювачі

en: template
uk: шаблон

en: title
uk: заголовок

en: unpublished
uk: неопубліковано

en: unpublished changes
uk: неопубліковані зміни

en: unpublished parent
uk: неопублікований предок

en: user
uk: користувач

en: user setting
uk: налаштування користувача

en: user settings
uk: налаштування користувача

en: username
uk: ім'я користувача

en: users
uk: користувачі

en: view restricted
uk: перегляд обмежено

en: width
uk: ширина
