django CMS - en to pl translation catalogue (465 entries)

en: All
pl: Wszystko

en: Copy permissions
pl: Uprawnienia do kopiowania

en: Title
pl: Tytuł

en: The default title
pl: Domyślny tytuł

en: Slug
pl: Skrót

en: The part of the title that is used in the URL
pl: Fragment tytułu, który jest używany w adresie URL

en: Menu Title
pl: Tytuł w menu

en: Overwrite what is displayed in the menu
pl: Nadpisz nazwę wyświetlaną w menu

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
pl: Nadpisuje to co jest wyświetlane u góry przeglądarki lub w jej zakładkach

en: Description meta tag
pl: Opis w meta tagu

en: A description of the page used by search engines.
pl: Lista słów oddzielonych przecinkami używana czasem przez wyszukiwarki.

en: Slug must not be empty.
pl: Skrót nie może być pusty.

en: Page type
pl: Typ strony

en: Page Types
pl: Typy Stron

en: Application
pl: Aplikacja

en: Hook application to this page.
pl: Podepnij aplikację do tej strony

en: Overwrite URL
pl: Nadpisz URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
pl: Pozostaw to pole puste jeśli ma zostać użyta standardowa ścieżka

en: X Frame Options
pl: Opcje X Frame

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
pl: Czy dana strona może być osadzona na innych stronach lub serwisach

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Redirects to this URL.
pl: Przekierowuje do tego adresu URL.

en: Start typing...
pl: Zacznij pisać...

en: Application configurations
pl: Konfiguracja aplikacji

en: Language independent options
pl: Opcje niezależne od języka

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
pl: Proszę ustawić %(language)s slug przed edytowaniem jego zaawansowanych ustawień.

en: A page with this reverse URL id exists already.
pl: Inna strona z takim samym odwrotnym adresem url już istnieje.

en: Invalid application config value
pl: Nieprawidłowa wartość w konfiguracji aplikacji

en: An application instance using this configuration already exists.
pl: Instancja aplikacji z podaną konfiguracją już istnieje.

en: An application instance with this name already exists.
pl: Instancja aplikacji z podaną nazwą już istnieje.

en: You can't move the home page inside another page
pl: Nie możesz przenieść strony głównej do innej strony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: user
pl: użytkownik

en: Add
pl: Dodaj

en: Change
pl: Zmień

en: Delete
pl: Usuń

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy nie mogą stworzyć strony nie mając uprawnienia do zmieniania stworzonej strony. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy nie mogą usunąć strony bez uprawnienia do zmieniania strony. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy nie mogą ustalać uprawnień do strony bez uprawnień do zmieniania strony. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy nie mogą usuwać uprawnień strony bez uprawnień do zmiany strony. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy nie mogą tworzyć uprawnień strony bez uprawnień do zmiany stworzonego uprawnienia. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy nie mogą usuwać uprawnień strony bez uprawnień do zmiany uprawnień. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Invalid plugin type '%s'
pl: Niepoprawny typ wtyczki '%s'

en: Language must be set to a supported language!
pl: Język musi być ustawiony na jeden z dostępnych!

en: Parent plugin language must be same as language!
pl: Język wtyczki nadrzędnej musi być ten sam co i język!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
pl: Placeholder wtyczki nadrzędnej musi być taki sam jak placeholder!

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
pl: Proszę stworzyć tłumaczenie strony na język %(language)s przed edytowaniem jego zaawansowanych ustawień.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Publishing dates
pl: Daty publikacji

en: Change Permissions
pl: Zmiana uprawnień

en: Cannot delete %(name)s
pl: Nie można usunąć %(name)s

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
pl: Obiekt %(name)s o kluczu głównym %(key)r nie istnieje.

en: Database error
pl: Błąd bazy danych

en: Template not valid
pl: Szablon jest nieaktualny

en: The template was successfully changed
pl: Zmiana szablonu zakończona powodzeniem

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
pl: Błąd! Nie masz uprawnień do przeniesienia tej strony. Proszę odświeżyć stronę.

en: You do not have permission to copy these plugins.
pl: Nie masz uprawnień aby skopiować te wtyczki.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
pl: Błąd! Nie masz uprawnień do skopiowania tej strony.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
pl: Błąd! Strona którą wklejasz nie jest przetłumaczona na żaden z języków skonfigurowanych przez stronę docelową.

en: You do not have permission to revert this page.
pl: Nie masz uprawnień do przywrócenia tej strony

en: "%s" was reverted to the live version.
pl: "%s" została przywrócona do wersji live

en: You do not have permission to publish this page
pl: Brak zezwolenia na publikację tej strony

en: Page not published! A parent page is not published yet.
pl: Strona nie jest opublikowana. Strona nadrzędna nie jest jeszcze opublikowana.

en: The content was successfully published.
pl: Treść została pomyślnie opublikowana.

en: There was a problem publishing your content
pl: Wystąpił problem z publikacją treści

en: You do not have permission to unpublish this page
pl: Nie masz uprawnień do wycofania publikacji tej strony.

en: This page was never published
pl: Ta strona nie była nigdy opublikowana

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
pl: Cofnięto publikację strony "%(page)s" w języku %(language)s

en: You do not have permission to delete this page
pl: Nie masz uprawnienia do usunięcia tej strony

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
pl: Tytuł i wtyczki dla języka %(language)s zostały usunięte

en: You don't have permissions to see page "%(title)s"
pl: Nie masz uprawnień do oglądania strony „%(title)s”

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
pl: Brak zezwolenia na zmianę statusu in_navigation dla tej strony

en: You do not have permission to edit this page
pl: Nie masz uprawnień aby edytować tą stronę

en: Add Page Copy
pl: Dodaj Kopię Strony

en: New sub page
pl: Nowa podstrona

en: New page
pl: Nowa strona

en: The page is not eligible to be home.
pl: Ta strona nie nadaje się na stronę główną.

en: View restriction
pl: Ograniczenie dostępu

en: View restrictions
pl: Ograniczenia wyświetlania

en: Field %s not found
pl: Pole %s nie zostało znalezione

en: You do not have permission to edit this item
pl: Nie masz uprawnień do edycji tej pozycji

en: You do not have permission to add a plugin
pl: Nie masz uprawnień aby dodać wtyczkę

en: You do not have permission to copy this placeholder.
pl: Nie masz uprawnień, aby skopiować ten placeholder

en: Plugin not found
pl: Nie znaleziono wtyczki

en: You do not have permission to edit this plugin
pl: Nie masz uprawnień aby edytować tę wtyczkę

en: order parameter references plugins in different trees
pl: parametr porządku odnosi się do wtyczek w innych drzewach

en: parent must be in the same placeholder
pl: rodzic musi znajdować się w tym samym placeholderze

en: parent must be in the same language as plugin_language
pl: rodzic musi mieć ten sam język co plugin_language

en: You have no permission to paste this plugin
pl: Nie masz uprawnień, by wkleić ten plugin

en: You have no permission to paste this placeholder
pl: Nie masz uprawnień, by wkleić symbol zastępczy

en: You have no permission to move this plugin
pl: Nie masz uprawnień aby przenieść ta wtyczkę

en: You have no permission to cut this plugin
pl: Nie mas zuprawnień, aby wyciąć tę wtyczkę

en: You do not have permission to delete this plugin
pl: Nie masz uprawnień aby usunąć tą wtyczkę

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
pl:  %(name)s wtyczka "%(obj)s" została z powodzeniem usunięta.

en: You do not have permission to clear this placeholder
pl: Nie masz uprawnień aby wyczyścić ten magazyn

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
pl: Magazyn "%(obj)s" został z sukcesem oczyszczony.

en: placeholder
pl: magazyn

en: Page permissions
pl: Uprawnienia strony

en: User & Group permissions
pl: Uprawnienia grup i użytkowników

en: Page permissions management
pl: Zarządzanie prawami dostępu do stron

en: No registered apphook "%r" found
pl: Brak zarejestrowanego apphooka „%r”

en: Placeholder
pl: Symbol zastępczy

en: Create Alias
pl: Utwórz Alias

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
pl: To jest alias, możesz edytować jego zawartość tylko na stronie <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a>.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Create
pl: Utwórz

en: Sites
pl: Strony

en: Admin Sites
pl: Administrator stron

en: Administration
pl: Zarządzanie

en: User settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: Clipboard...
pl: Schowek...

en: Clear clipboard
pl: Wyczyść schowek

en: Disable toolbar
pl: Wyłącz panel narzędziowy

en: Shortcuts...
pl: Skróty…

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Logout %s
pl: Wyloguj %s

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Language
pl: Język

en: Structure
pl: Struktura

en: Content
pl: Zawartość

en: Publish page changes
pl: Opublikuj zmiany strony

en: Publish page now
pl: Opublikuj stronę

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Add Translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Delete Translation
pl: Usuń tłumaczenie

en: Copy all plugins
pl: Skopiuj wszystkie pluginy

en: from %s
pl: od %s

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
pl: Czy na pewno skopiować wszystkie wtyczki z %s?

en: Pages
pl: Strony

en: Page
pl: Strona

en: Create Page
pl: Stwórz stronę

en: New Page
pl: Nowa strona

en: New Sub Page
pl: Nowa podstrona

en: Duplicate this Page
pl: Duplikuj tę stronę

en: Edit this Page
pl: Edytuj Stronę

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Templates
pl: Szablony

en: Save as Page Type
pl: Zapisz jako Typ Strony

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Hide in navigation
pl: Schowaj w menu

en: Display in navigation
pl: Wyświetl w menu

en: Unpublish page
pl: Anuluj publikowanie

en: Publish page
pl: Opublikuj stronę

en: Are you sure you want to revert to live?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić?

en: Revert to live
pl: Przywróć

en: Delete page
pl: Usuń stronę

en: Create a new page next to the current page.
pl: Stwórz nową stronę obok bieżącej strony.

en: Create a page below the current page.
pl: Stwórz stronę pod bieżącą stroną.

en: Select a valid site
pl: Wybierz poprawną domenę

en: Select a valid page
pl: Wybierz poprawną podstronę

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
pl: Strona %(conflict_page)s ma taki sam URL '%(url)s' jak bieżąca strona „%(instance)s”.

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
pl: Strona %(conflict_page)s ma taki sam URL '%(url)s' jak bieżąca strona.

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
pl: Opcjonalne. Gdy podane, będzie automatycznie dodane wewnątrz nowej tekstowej wtyczki.

en: Provide a title for the new page.
pl: Nadaj tytuł dla nowej strony.

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
pl: Zostaw puste, aby wygenerować automatyczny skrót, lub nadpisz.

en: You don't have the permissions required to add a page.
pl: Nie masz uprawnień wymaganych do dodania strony.

en: position
pl: pozycja

en: language
pl: Język

en: plugin_name
pl: nazwa_wtyczki

en: creation date
pl: data utworzenia

en: can edit
pl: może edytować

en: can add
pl: może dodawać

en: can delete
pl: może usuwać

en: can change advanced settings
pl: może zmieniać ustawienia zaawansowane

en: can publish
pl: może opublikować

en: can change permissions
pl: może zmieniać uprawnienia

en: can move
pl: może przenosić

en: view restricted
pl: Strona z ograniczeniami

en: can recover pages
pl: może odzyskiwać strony

en: group
pl: grupa

en: sites
pl: witryny

en: created by
pl: utworzone przez

en: changed by
pl: zmienione przez

en: publication date
pl: data publikacji

en: publication end date
pl: czas zakończenia publikacji strony

en: in navigation
pl: w menu

en: soft root
pl: softroot

en: id
pl: identyfikator strony

en: attached menu
pl: Przypisane menu

en: template
pl: szablon

en: login required
pl: trzeba być zalogowanym

en: menu visibility
pl: widoczność w menu

en: application
pl: aplikacja

en: application instance name
pl: nazwa instancji aplikacji

en: site
pl: witryna

en: Grant on
pl: Uprawnienia dla

en: page
pl: stronę

en: for logged in users only
pl: tylko dla zalogowanych

en: for anonymous users only
pl: tylko dla niezalogowanych

en: Inherit from parent page
pl: Dziedzicz ze strony nadrzędnej

en: Deny
pl: Odmów

en: Only this website
pl: Tylko na tym serwisie

en: Allow
pl: Pozwalaj

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
pl: Aby strona była publicznie widoczna w internecie musi zostać "opublikowana". W tym celu ustaw status "opublikowano".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
pl: Czas kiedy strona ma przestać być publikowana. Pozostaw to pole puste, gdy strona zawsze ma być publikowana.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
pl: Wszyscy przodkowie nie będą wyświetlani w menu nawigacyjnym

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
pl: Unikalny identyfikator używany przez templatetag page_url do tworzenia odnośnika do tej strony

en: The template used to render the content.
pl: Szablon, który będzie wykorzystany do wyświetlenia treści na stronie.

en: limit when this page is visible in the menu
pl: określa kiedy strona jest widoczna w men

en: pages
pl: strony

en: Empty
pl: Pusty

en: default
pl: domyślny

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Page children (immediate)
pl: Strony podrzędne (bezpośrednio)

en: Page and children (immediate)
pl: Bieżąca strona i jej podrzędne (bezpośrednio)

en: Page descendants
pl: Wszystkie strony podrzędne

en: Page and descendants
pl: Bieżąca strona i wszystkie jej podrzędne

en: on page level
pl: na poziomie strony

en: frontend view restriction
pl: Ograniczenia dostępu

en: Please select user or group.
pl: Proszę wybrać grupę lub użytkownika

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy bez uprawnień do wprowadzania zmian nie mogą publikować stron. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy bez uprawnień do wprowadzania zmian nie mogą zmieniać zaawansowanych ustawień strony.Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy bez uprawnień do wprowadzania zmian nie mogą zmieniać uprawnień dla strony. Wymagana zmiana uprawnień.

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
pl: Użytkownicy bez uprawnień do wprowadzania zmian nie mogą przenosić stron. Wymagana zmiana uprawnień.

en: can recover any deleted page
pl: może odzyskać każdą usuniętą stronę

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
pl: Jeśli niczego nie zaznaczono użytkownicy mają uprawnienia do wszystkich witryn.

en: Page global permission
pl: Globalne prawo dostępu do stron

en: Pages global permissions
pl: Globalne prawa dostępu do stron

en: Page permission
pl: Prawo dostępu do stron

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
pl: Dodanie praw do strony wymaga dostępu do ich dzieci lub potomków, inaczej dodana strona nie może zostać zmieniona przez jego twórcę.

en: User (page)
pl: Użytkownik (strona)

en: Users (page)
pl: Użytkownicy (strona)

en: User group (page)
pl: Grupa użytkowników (strona)

en: User groups (page)
pl: Grupy użytkowników (strona)

en: width
pl: szerokość

en: <Empty>
pl: <Pusty>

en: The language for the admin interface and toolbar
pl: Język dla interfejsu administratora i paska narzędziowego.

en: user setting
pl: ustawienia użytkownika

en: user settings
pl: ustawienia użytkownika

en: by template
pl: za pomocą szablonu

en: by code
pl: za pomocą kodu

en: static placeholder name
pl: nazwa statycznego placeholder'a

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
pl: Nadaj nazwę dla identyfikacji tego statycznego placeholdera. Nie zostanie wyświetlone użytkownikom.

en: placeholder code
pl: zastępczy kod

en: To render the static placeholder in templates.
pl: Wygeneruj ten statyczny placeholder w szablonach.

en: placeholder content
pl: zawartość placeholder'a

en: static placeholder
pl: statyczny placeholder

en: static placeholders
pl: statyczne placeholder'y

en: A static placeholder with the same site and code already exists
pl: Statyczny placeholder z tą samą stroną i kodem już istnieje.

en: title
pl: tytuł

en: overwrite the title (html title tag)
pl: nadpisz tytuł (znacznik title w HTML)

en: overwrite the title in the menu
pl: nadpisz tytuł z menu

en: description
pl: Opis

en: The text displayed in search engines.
pl: Tekst wyświetlany w wyszukiwarkach.

en: slug
pl: skrót

en: Path
pl: ścieżka

en: has url overwrite
pl: ma zastępowany url

en: redirect
pl: przekierowanie

en: is published
pl: czy opublikowany

en: Advanced options
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Generic
pl: Ogólne

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
pl: %(name)s „%(obj)s” został pomyślnie zmieniony.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
pl: Dla tej wtyczki nie istnieją dodatkowe ustawienia. Proszę wcisnąć zapisz.

en: Save
pl: Zapisz

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
pl: zaloguj się do panelu administracyjnego <a href="%(login_url)s">tutaj</a>.

en: Login url: %(login_url)s
pl: Adres logowania: %(login_url)s

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Add a page
pl: Dodaj stronę

en: Change a page
pl: Zmień stronę

en: Home
pl: Start

en: View on site
pl: Zobacz na stronie

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
pl[0]: Proszę poprawić poniższy błąd
pl[1]: Proszę poprawić poniższe błędy.
pl[2]: Proszę poprawić poniższe błędy.
pl[3]: Proszę poprawić poniższe błędy.

en: All permissions
pl: Wszystkie uprawnienia

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Save and continue editing
pl: Zapisz i kontynuuj edycję

en: User
pl: Użytkownik

en: Group
pl: Grupa

en: Can edit
pl: Może edytować

en: Can add
pl: Może dodawać

en: Can delete
pl: Może usuwać

en: Can publish
pl: Może opublikować

en: Can change permissions
pl: Może zmieniać uprawnienia

en: Can move
pl: Może przenosić

en: Can view
pl: Może wyświetlać

en: (global)
pl: (globalne)

en: (current)
pl: (bieżące)

en: Page doesn't inherit any permissions.
pl: Strona nie dziedziczy żadnych uprawnień.

en: Edit model
pl: Edytuj model

en: Save as new
pl: Zapisz jako nowe

en: Save and add another
pl: Zapisz i dodaj inny

en: Basic Settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste
pl: Wklej

en: Set as home
pl: Ustaw jak stronę główną

en: is restricted
pl: jest ograniczone

en: last change by
pl: ostatnio zmienione przez

en: List of pages
pl: Lista stron

en: Search
pl: Szukaj

en: Page Tree
pl: Drzewo stron

en: Reset filter
pl: Resetuj filtr

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
pl: 
                                                    Przywróć usunięte %(name)s

en: 
                                    New %(name)s
pl: 
                                    Nowy %(name)s

en: Main Navigation
pl: Nawigacja główna

en: Options
pl: Opcje

en: Successfully moved
pl: Przeniesiono.

en: Changes within the tree might require a refresh.
pl: Zmiany mogą wymagać przeładowania strony.

en: Error:
pl: Błąd:

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
pl: Ta strona nie może zostać skopiowana, ponieważ jest do niej przypięta aplikacja. Zobacz Zaawansowane ustawienia strony, by zarządzać przypiętymi aplikacjami.

en: Are you sure you want to § this page?
pl: Czy na pewno chcesz § tę stronę?

en: Reload
pl: Przeładuj

en: New node
pl: Nowy węzeł

en: nodes
pl: węzły

en: View
pl: Widok

en: 
                                <em>There is no %(object)s around yet.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Add %(object)s</a> now.
pl: 
    <em>Nie ma jeszcze żadnych %(object)s.</em><br><a href="%(add_url)s" class="addlink"> Dodaj %(object)s</a> teraz.

en: Copy options
pl: Opcje kopiowania

en: Choose copy options
pl: Wybierz opcje kopiowania

en: Close
pl: Zamknij

en: Legend
pl: Legenda

en: Published
pl: Opublikowane

en: Changed
pl: Zmienione

en: Unpublished
pl: Nieopublikowane

en: In menu
pl: W menu

en: Not in menu
pl: Poza menu

en: View page
pl: Zobacz stronę

en: Application: %(apphook)s
pl: Aplikacja: %(apphook)s

en: Preview this page in %(language)s
pl: Obejrzyj tę stronę w języku %(language)s

en: Preview
pl: Podgląd

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Anuluj publikowanie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: in menu
pl: w menu

en: not in menu
pl: brak w menu

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
pl: Ustawienia strony (przytrzymaj SHIT, aby otworzyć ustawienia zaawansowane)

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Add plugin
pl: Dodaj wtyczkę

en: Copy all
pl: Skopiuj całość

en: Copy from
pl: Skopiuj z

en: Empty all
pl: Opróżnij wszystko

en: Filter plugins...
pl: Filtrowanie wtyczek...

en: This is a static placeholder
pl: To jest statyczny placeholder

en: Expand all
pl: Powiększ wszystkie

en: Collapse all
pl: Schowaj wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: You cannot add plugins to this plugin.
pl: Nie można dodać wtyczek do tej wtyczki.

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
pl: Ta wtyczka nie może być przenoszona lub edytowana spoza swojego rodzica

en: Clipboard is empty.
pl: Schowek jest pusty.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
pl: Ta wtyczka nie pozwala wtyczkom tego typu na zagnieżdżone wtyczki.

en: This plugin cannot have nested plugins.
pl: Ta wtyczka nie może posiadać zagnieżdżonych wtyczek.

en: Highlight
pl: Wyróżnienie

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki

en: Toggle structure
pl: Przełącz strukturę

en: View published
pl: Wyświetl opublikowane

en: Login
pl: Zaloguj

en: Add plugin to
pl: Dodaj wtyczkę do

en: More
pl: Więcej

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
pl: Wersja deweloperska używa djangoCMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Pythona %(python_version)s

en: Cancel
pl: Anuluj

en: The following error occurred:
pl: Wystąpił następujący błąd:

en: Action successful.
pl: Akcja wykonana pomyślnie.

en: Are you sure you want to delete this plugin?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę wtyczkę?

en: Are you sure you want to publish this page?
pl: Czy na pewno chesz opublikować tę stronę?

en: Plugin will be added here
pl: Wtyczka zostanie dodana tutaj

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany.

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Are you sure you want to abandon these changes?
pl: Czy na pewno chcesz porzucić te zmiany?

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
pl: Formularz nie mógł zostać wczytany. Prosimy sprawdź, czy serwer działa poprawnie.

en: Most used
pl: Najczęściej używane

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: The page was changed in the meantime, reloading...
pl: Strona została w międzyczasie zmieniona, przeładowanie…

en: CMS-wide Shortcuts
pl: Skróty CMS-a

en: Bring up this help dialog
pl: Wyświetl okno pomocy

en: Close/cancel
pl: Zamknij/Anuluj

en: Toggle structure mode
pl: Włącz tryb struktury

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
pl: Włącz tryb struktura i podświetl wtyczkę pod kursorem

en: Open "Create" dialog
pl: Otwór okno "Utwórz"

en: Focus on Toolbar
pl: Zaznacz pasek narzędzi

en: Structureboard
pl: Podgląd struktury

en: Focus on placeholders
pl: Zaznacz placeholder

en: Move to next/previous element
pl: Przejdź do następnego/poprzedniego elementu

en: Focus on plugins of placeholder
pl: Zaznacz wtyczki placeholder-a

en: Edit plugin
pl: Edytuj wtyczkę

en: Open actions menu
pl: Otwórz menu akcji

en: Expand/collapse
pl: Zwiń/Rozwiń

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
pl: <strong>Logowanie zakończone niepowodzeniem</strong> Proszę sprawdź swoje dane logowania i spróbuj ponownie.

en: This page has unpublished changes.
pl: Ta strona zawiera nie opublikowane zmiany.

en: Double-click to edit
pl: Kliknij dwukrotnie aby edytować

en: Tap to edit
pl: Dotknij by edytować

en: Click to go back
pl: Kliknij by cofnąć

en: Click to go forward
pl: Kliknij by przejść dalej

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: Drop a plugin here
pl: Upuść tutaj wtyczkę.

en: This page has no preview!
pl: Ta strona nie posiada podglądu!

en: It is being redirected to:
pl: Przekierowywanie na:

en: Installation successful!
pl: Instalacja zakończona pomyślnie!

en: Add your first page
pl: Dodaj swoją pierwszą stronę

en: Please log in
pl: Proszę się zalogować

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
pl: 
                        Witamy w django CMS wersji <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
pl: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Dodaj pierwszą stronę</a> do systemu by kontynuować.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
pl: 
                            JavaScript wydaje się być zablokowany, więc
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">dodaj stronę</a> manualnie.

en: Installation Notes
pl: Wskazówki Instalacyjne

en: Support
pl: Wsparcie

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
pl: 
    <p class="cms-welcome-notes">Jeśli nie widzisz loga django CMS na górze, upewnij się, że połączyłeś katalog <code>static/cms</code> do swoich plików statycznych.

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
pl: 
    <p class="cms-welcome-notes">Widzisz tę wiadomość, ponieważ masz <code>DEBUG = True</code> w pliku ustawień Django i nie dodałeś jeszcze żadnych stron.

en: Welcome to django CMS
pl: Witamy w django CMS

en: Add Another
pl: Dodaj kolejny

en: Back
pl: Cofnij

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
pl: Wybierz jedną z poniższych opcji by przejść do kolejnego kroku.

en: Next
pl: Dalej

en: unpublished changes
pl: nieopublikowane zmiany

en: published
pl: opublikowany

en: unpublished parent
pl: nieopublikowany rodzic

en: unpublished
pl: nieopublikowany

en: no content
pl: brak treści

en: Page not found on %(domain)s
pl: Strona nie została odnaleziona na %(domain)s

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
pl: Nie udało się odnaleźć podstrony za pośrednictwem tagu w szablonie do którego przekazano następujące argumenty: `%(page_lookup)s`. Adres URL zapytania to: http://%(host)s%(path)s

en: Two columns
pl: Dwie kolumny

en: Three columns
pl: Trzy kolumny

en: username
pl: Nazwa użytkownika

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
pl: Wymagane. 300 znaków lub mniej. Litery, cyfry i znaki @/./+/-/_

en: Enter a valid username.
pl: Wprowadź poprawną nazwę użytkownika

en: email address
pl: wyślij do

en: staff status
pl: status personelu

en: Designates whether the user can log into this admin site.
pl: Określa czy dany użytkownik może zalogować się na tą stronę administracji.

en: active
pl: aktywny

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
pl: Określa czy dany użytkownik ma być traktowany jako aktywny. Odznacz tą opcję zamiast usuwać konta.

en: users
pl: użytkownicy

en: Title Extension
pl: Rozszerzenie tytułu

en: Page Extension
pl: Rozszerzenie strony

en: object ID
pl: ID obiektu

en: Example1 App
pl: Przykład1 Aplikacji

en: MultilingualExample1 App
pl: Wielojęzyczny przykład1 Aplikacji

en: Example1
pl: Przykład1

en: Examples
pl: Przykłady

en: Extra Context
pl: Dodatkowy Kontekst

en: Articles
pl: Artykuły

en: Sample App
pl: Przykładowa aplikacja

en: Sample App with config
pl: Przykładowa aplikacja z konfiguracją

en: Sample App with excluded permissions
pl: Prosta aplikacja z wykluczonymi uprawnieniami

en: Sample App 2
pl: Przykład Aplikacji 2

en: Sample App 3
pl: Przykład Aplikacji 3

en: Namespaced App
pl: Aplikacja z przestrzenią nazw

en: Parent app
pl: Aplikacja nadrzędna

en: Child app
pl: Aplikacja podrzędna

en: Variable urls-menus App
pl: Zmienne urls-menu aplikacji

en: sample root page
pl: przykład głównej strony

en: sample settings page
pl: przykład ustawień strony

en: sample account page
pl: przykład strony konta

en: sample my profile page
pl: przykład strony "mój profil"

en: Static Menu
pl: Menu statyczne

en: Static Menu2
pl: Menu statyczne2

en: Static Menu3
pl: Menu statyczne3

en: Static Menu4
pl: Statyczne Menu4

en: Category
pl: Kategoria

en: Categories
pl: Kategorie

en: Add Category
pl: Dodaj kategorię

en: ^account/$
pl: ^konto/$

en: Change Category
pl: Zmiana Kategorii

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
pl: Dzięki za dobrze spędzony czas ze stroną internetową.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
pl: Wykorzystaj ten sam szablon co strona nadrzędna

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
pl: Dodaj wtyczkę do placeholdera "%(placeholder_label)s"

en: Add plugin to %(plugin_name)s
pl: Dodaj wtyczkę do %(plugin_name)s

en: CMS - your user account was created.
pl: CMS - twoje konto użytkownika zostało utworzone.

en: CMS - your user account was changed.
pl: CMS - twoje konto użytkownika zostało zmienione.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
pl: Ten magazyn osiągnął maksymalną ilość wtyczek (%s).

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
pl: Ten magazyn osiągnął maksymalną ilość (%(limit)s) z dozwolonych %(plugin_name)s wtyczek.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
pl: Nie udało się odnaleźć wskazanego modułu CMS_REQUEST_IP_RESOLVER: „{0}”.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
pl: Nie udało się odnaleźć wskazanej funkcji CMS_REQUEST_IP_RESOLVER: „{0}” w module „{1}”.

en: Create a new %s instance.
pl: Stwórz nowy egzemplarz %s.

en: A wizard has already been registered for model: %s
pl: Kreator już został zarejestrowany dla modelu: %s
