django CMS - en to nl translation catalogue (461 entries)

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
nl: 
    Herstel verwijderde %(name)s

en: 
                                    New %(name)s
nl: 
    Nieuwe %(name)s

en: 
                                <em>There is no %(object)s around yet.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Add %(object)s</a> now.
nl: 
                                <em>Er is nog geen %(object)s aanwezig.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Voeg %(object)s</a> nu toe.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
nl: 
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Voeg de eerste pagina</a> toe aan het systeem om verder te gaan.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
nl: 
    Het lijkt erop dat JavaScript is uitgeschakeld
    dus <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">voeg handmatig</a> een pagina toe.

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
nl: 
                        <p class="cms-welcome-notes">Je ziet dit bericht omdat je
                            <code>DEBUG = True</code> in je django settings bestand hebt staan en
                            en je nog geen pagina's hebt toegevoegd.
                        </p>

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
nl: 
    Welkom bij django CMS versie <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
nl: 
                    <p class="cms-welcome-notes">Als je niet het django CMS logo ziet bovenaan de pagina, zorg dan
                        dat je de <code>static/cms</code> folder aan je
                        static files. hebt gekoppeld.</p>

en: "%s" was reverted to the live version.
nl: "%s" is teruggedraaid naar de live versie.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
nl: %(name)s-object met primaire sleutel %(key)r bestaat niet.

en: (current)
nl: (huidig)

en: (global)
nl: (globaal)

en: <Empty>
nl: <Leeg>

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
nl: <strong>Inloggen mislukt.</strong> Controleer je gegevens en probeer nog eens.

en: A description of the page used by search engines.
nl: Een omschrijving van de pagina die door zoekmachines wordt gebruikt.

en: A page with this reverse URL id exists already.
nl: Er bestaat al een pagina met dit omgekeerde URL kenmerk.

en: A static placeholder with the same site and code already exists
nl: Er bestaat al een statische placeholder met dezelfde site en code

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
nl: Een template tag kan de pagina met opzoek argumenten `%(page_lookup)s
    ` niet vinden. De URL van het verzoek was: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
nl: Een unieke identificatie die gebruikt wordt door de page_url templatetag voor koppelingen naar deze pagina

en: A wizard has already been registered for model: %s
nl: Er is al een wizard geregistreerd voor model: %s

en: Action successful.
nl: Actie geslaagd.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Another
nl: Nog één toevoegen

en: Add Category
nl: Categorie toevoegen

en: Add Page Copy
nl: Kopie van pagina toevoegen

en: Add Translation
nl: Voeg vertaling toe

en: Add a page
nl: Voeg een pagina toe

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
nl: Om het recht te hebben pagina's toe te voegen, is ook toegang nodig tot de kinderen (of afstammelingen), anders kan de toegevoegde pagina niet door zijn maker worden aangepast.

en: Add plugin
nl: Voeg plugin toe

en: Add plugin to
nl: Voeg plugin toe aan

en: Add plugin to %(plugin_name)s
nl: Voeg plugin toe aan %(plugin_name)s

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
nl: Voeg plugin toe aan placeholder "%(placeholder_label)s"

en: Add your first page
nl: Maak je eerste pagina aan

en: Admin Sites
nl: Beheer sites

en: Administration
nl: Beheer

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: All
nl: Alle

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
nl: Alle ouders zullen niet worden weergegeven in de navigatie

en: All permissions
nl: Alle rechten

en: Allow
nl: Toestaan

en: An application instance using this configuration already exists.
nl: Een applicatie instantie met deze configuratie bestaat al.

en: An application instance with this name already exists.
nl: Een applicatie instantie met deze naam bestaat al.

en: Application
nl: Applicatie

en: Application configurations
nl: Applicatieconfiguraties

en: Application: %(apphook)s
nl: Applicatie: %(apphook)s

en: Are you sure you want to abandon these changes?
nl: Weet u zeker dat u deze pagina wilt verlaten?

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
nl: Weet u zeker dat u alle plugins van %s wil kopiëren?

en: Are you sure you want to delete this plugin?
nl: Weet je zeker dat je deze plugin wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to publish this page?
nl: Ben je er zeker van om deze pagina te publiceren?

en: Are you sure you want to revert to live?
nl: Weet je zeker dat je terug wilt draaien naar live?

en: Are you sure you want to § this page?
nl: Weet u zeker dat u deze pagina wilt §?

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Articles
nl: Artikelen

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Back
nl: Terug

en: Basic Settings
nl: Basisinstelling

en: Bring up this help dialog
nl: Haal deze help-dialoog omhoog

en: CMS - your user account was changed.
nl: CMS - je gebruikersaccount is veranderd.

en: CMS - your user account was created.
nl: CMS - je gebruikersaccount is aangemaakt.

en: CMS-wide Shortcuts
nl: CMS-brede Sneltoetsen

en: Can add
nl: Kan toevoegen

en: Can change permissions
nl: Kan rechten aanpassen

en: Can delete
nl: Kan verwijderen

en: Can edit
nl: Kan bewerken

en: Can move
nl: Kan verplaatsen

en: Can publish
nl: Kan publiceren

en: Can view
nl: Kan bekijken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot delete %(name)s
nl: Kan %(name)s niet verwijderen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Change
nl: Aanpassen

en: Change Category
nl: Categorie wijzigen

en: Change Permissions
nl: Rechten aanpassen

en: Change a page
nl: Bewerk een pagina

en: Changed
nl: Aangepast

en: Changes within the tree might require a refresh.
nl: Veranderingen binnen de boomstructuur kunnen het nodig maken dat u de pagina opnieuw laadt.

en: Child app
nl: Onderliggende app

en: Choose copy options
nl: Kies kopieer-opties

en: Clear clipboard
nl: Klembord leeg maken

en: Click to go back
nl: Klik om terug te gaan

en: Click to go forward
nl: Klik om verder te gaan

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Clipboard is empty.
nl: Klembord is leeg.

en: Clipboard...
nl: Klembord...

en: Close
nl: Sluiten

en: Close/cancel
nl: Sluiten/annuleren

en: Collapse all
nl: Alles invouwen

en: Community forum
nl: Gemeenschapsforum

en: Configure
nl: Configureer

en: Content
nl: Inhoud

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy all
nl: Alles kopiëren

en: Copy all plugins
nl: Kopieer alle plugins

en: Copy from
nl: Gekopieerd van

en: Copy options
nl: Kopieer-opties

en: Copy permissions
nl: Kopieer rechten

en: Create
nl: Maken

en: Create Alias
nl: Creëer alias

en: Create Page
nl: Maak pagina

en: Create a new %s instance.
nl: Maak een nieuwe instantie van %s.

en: Create a new page next to the current page.
nl: Maak een nieuwe pagina naast de huidige pagina.

en: Create a page below the current page.
nl: Maak een nieuwe pagina onder de huidige pagina.

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Cut
nl: Knippen

en: Database error
nl: Databasefout

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Translation
nl: Verwijder vertaling

en: Delete page
nl: Pagina verwijderen

en: Deny
nl: Ontzeggen

en: Description meta tag
nl: Meta tag Omschrijving

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
nl: Beschrijvende naam om statische placeholder te identificeren. Wordt niet getoond aan gebruikers.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
nl: Geeft aan of de gebruiker zich kan aanmelden bij deze admin site.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
nl: Geeft aan of de gebruiker als actief moet worden behandeld. Deselecteer dit in plaats van accounts te verwijderen.

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
nl: Development versie; gebruikt django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s

en: Disable toolbar
nl: De werkbalk uitzetten

en: Display in navigation
nl: Laat zien in navigatie

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Double-click to edit
nl: Dubbelklik om te bewerken

en: Drop a plugin here
nl: Drop hier een plugin

en: Duplicate this Page
nl: Deze pagina dupliceren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit model
nl: Wijzig model

en: Edit plugin
nl: Plugin bewerken

en: Edit this Page
nl: Bewerk deze pagina

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty all
nl: Alles leegmaken

en: Enter a valid username.
nl: Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
nl: Foutmelding! De pagina die je probeert te plakken is niet vertaald in een van de talen geconfigureerd door de doelsite.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
nl: Foutmelding! Je hebt geen rechten om deze pagina te kopiëren.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
nl: Fout! Je hebt geen rechten om deze pagina te verplaatsen. Vernieuw de pagina en probeer opnieuw

en: Error:
nl: Fout:

en: Example1
nl: Voorbeeld1

en: Example1 App
nl: Voorbeeld1 App

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Expand all
nl: Alles uitvouwen

en: Expand/collapse
nl: Uitklappen/inklappen

en: Extra Context
nl: Extra context

en: Field %s not found
nl: Veld %s is niet gevonden

en: Filter plugins...
nl: plugins filteren...

en: Focus on Toolbar
nl: Focus op toolbar

en: Focus on placeholders
nl: Focus op placeholders

en: Focus on plugins of placeholder
nl: Focus op plugins van placeholder

en: Generic
nl: Generiek

en: Getting started
nl: Aan de slag

en: Getting started developer guide
nl: Aan de slag met de ontwikkel handleiding

en: Grant on
nl: Toestemming aan

en: Group
nl: Groep

en: Hide in navigation
nl: Verberg in navigatie

en: Highlight
nl: Markeer

en: Home
nl: Voorpagina

en: Hook application to this page.
nl: Koppel een applicatie aan deze pagina.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
nl: Als niets gekozen is, heeft de gebruiker rechten voor alle websites.

en: Inherit from parent page
nl: Van bovenliggende pagina erven

en: Inherit the template of the nearest ancestor
nl: Erf het sjabloon van de bovenliggende pagina

en: Installation Notes
nl: Installatie Aantekeningen

en: Installation successful!
nl: Installatie succesvol!

en: Invalid application config value
nl: Ongeldig toepassingsconfiguratiewaarde

en: Invalid plugin type '%s'
nl: Ongeldig plugin type '%s'

en: It is being redirected to:
nl: Wordt doorverwezen naar:

en: Keep this field empty if standard path should be used.
nl: Laat dit veld leeg als het standaard-pad gebruikt moet worden.

en: Language
nl: Taal

en: Language independent options
nl: Taalonafhankelijke opties

en: Language must be set to a supported language!
nl: De taal moet worden ingesteld op een ondersteunde taal!

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
nl: Laat leeg voor een automatische slug, of overschrijf zoals benodigd.

en: Legend
nl: Legenda

en: List of pages
nl: Lijst van pagina's

en: Loading
nl: Bezig met laden...

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
nl: Log <a href="%(login_url)s">hier</a> in op de administratie.

en: Login url: %(login_url)s
nl: Login-url: %(login_url)s

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Logout %s
nl: %s afmelden

en: Main Navigation
nl: Hoofd navigatie

en: Maximize
nl: Maximaliseer

en: Menu Title
nl: Menu-titel

en: Minimize
nl: Minimaliseer

en: More
nl: Meer

en: Most used
nl: Meest gebruikt

en: Move to next/previous element
nl: Verplaats naar volgende/vorige element

en: MultilingualExample1 App
nl: MeertalenVoorbeeld1 App

en: New Page
nl: Nieuwe pagina

en: New Sub Page
nl: Nieuwe subpagina

en: New node
nl: Nieuwe node

en: New page
nl: Nieuwe pagina

en: New sub page
nl: Nieuwe subpagina

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No registered apphook "%r" found
nl: Geen geregistreerde apphook "%r" gevonden

en: Not in menu
nl: Niet in menu

en: Only this website
nl: Alleen deze website

en: Open "Create" dialog
nl: Open "Aanmaken"-dialoog

en: Open actions menu
nl: Actiemenu openen

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
nl: Optioneel. Indien opgegeven wordt deze automatisch toegevoegd in een nieuwe tekst plugin.

en: Options
nl: Opties

en: Overwrite URL
nl: Overschrijf URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
nl: Overschrijf wat wordt weergegeven in het menu

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
nl: Overschrijft wat wordt weergegeven in de titelbalk van de browser of in bladwijzers

en: Page
nl: Pagina

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
nl: Pagina %(conflict_page)s heeft dezelfde url '%(url)s' als huidige pagina "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
nl: Pagina %(conflict_page)s heeft dezelfde url '%(url)s' als de huidige pagina.

en: Page Extension
nl: Pagina extensie

en: Page Title
nl: Pagina-titel

en: Page Types
nl: Paginatypes

en: Page and children (immediate)
nl: Deze en direct onderliggende pagina's

en: Page and descendants
nl: Deze en alle onderliggende pagina's

en: Page children (immediate)
nl: Direct onderliggende pagina's

en: Page descendants
nl: Alle onderliggende pagina's

en: Page doesn't inherit any permissions.
nl: Pagina erft geen rechten.

en: Page global permission
nl: Globaal pagina-recht

en: Page not found on %(domain)s
nl: Pagina niet gevonden in %(domain)s

en: Page not published! A parent page is not published yet.
nl: Pagina niet gepubliceerd! Een bovenliggende pagina is nog niet gepubliceerd.

en: Page permission
nl: Pagina-rechten

en: Page permissions
nl: Pagina-rechten

en: Page permissions management
nl: Beheer paginarechten

en: Page settings
nl: Pagina instellingen

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
nl: Pagina settings (SHIFT klik voor geadvanceerde settings)

en: Page type
nl: Paginatype

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages global permissions
nl: Globale pagina-rechten

en: Parent app
nl: Bovenliggende app

en: Parent plugin language must be same as language!
nl: De 'parent plugin taal' moet hetzelfde zijn als 'taal'!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
nl: Parent plugin placeholder moet hetzelfde zijn als placeholder!

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste
nl: Plakken

en: Path
nl: Pad

en: Permissions
nl: Rechten

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
nl: Kies een van de onderstaande opties om door te gaan naar de volgende stap.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
nl[0]: Herstel a.u.b. de fout hieronder.
nl[1]: Herstel a.u.b. de fouten hieronder.

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
nl: Maak eerst de %(language)s pagina, nog voordat u de geavanceerde settings aanpast

en: Please log in
nl: Log in

en: Please select user or group.
nl: Selecteer een gebruiker of groep.

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
nl: Maak eerst de %(language)s slug, nog voordat u de geavanceerde settings aanpast

en: Plugin not found
nl: Plugin niet gevonden

en: Plugin will be added here
nl: Plugin zal hier toegevoegd worden

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview this page in %(language)s
nl: Preview deze pagina in %(language)s

en: Provide a title for the new page.
nl: Geef een titel op voor de nieuwe pagina.

en: Publish
nl: Publiceer

en: Publish page
nl: Pagina publiceren

en: Publish page changes
nl: Publiceer veranderingen in de pagina

en: Publish page now
nl: Publiceer de pagina nu

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Publishing dates
nl: Publicatiedatums

en: Redirect
nl: Doorsturen

en: Redirects to this URL.
nl: Stuurt door naar deze URL.

en: Reload
nl: Herlaad

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
nl: Vereist. 300 of minder tekens. Letters, cijfers, en @/./+/-/_ tekens

en: Revert to live
nl: Terugdraaien naar live

en: Sample App
nl: Voorbeeldapplicatie

en: Sample App 2
nl: Voorbeeld app 2

en: Sample App 3
nl: Voorbeeldapplicatie 3

en: Sample App with config
nl: Voorbeeldapplicatie met configuratie

en: Sample App with excluded permissions
nl: Voorbeeld App met uitgesloten permissies

en: Save
nl: Opslaan

en: Save and add another
nl: Opslaan en nog een toevoegen

en: Save and continue editing
nl: Opslaan en opnieuw bewerken

en: Save as Page Type
nl: Opslaan als paginatype

en: Save as new
nl: Opslaan als nieuw

en: Search
nl: Zoeken

en: Select a valid page
nl: Selecteer een geldige pagina

en: Select a valid site
nl: Selecteer een geldige site

en: Set as home
nl: Instellen als startpagina

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Shortcuts...
nl: Sneltoetsen

en: Slug must not be empty.
nl: Slug mag niet leeg zijn.

en: Start typing...
nl: Begin met typen...

en: Static Menu
nl: Statisch menu

en: Static Menu2
nl: Statisch menu 2

en: Static Menu3
nl: Statisch Menu3

en: Static Menu4
nl: Statisch menu4

en: Structure
nl: Structuur

en: Structureboard
nl: Structuurbord

en: Successfully moved
nl: Succesvol verplaatst

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Forum
nl: Helpforum

en: Support Slack
nl: Help bij Slack

en: Talk to us
nl: Praat met ons

en: Tap to edit
nl: Aanraken om te wijzigen

en: Template not valid
nl: Template ongeldig

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
nl: Bedankt dat u wat kostbare tijd op de website hebt doorgebracht.

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
nl: De %(language)s pagina "%(page)s"  is succesvol ge-onpubliceerd.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
nl: De %(name)s "%(obj)s" is succesvol aangepast

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
nl: De %(name)s plugin "%(obj)s" is succesvol verwijderd.

en: The content was successfully published.
nl: De inhoud is succesvol gepubliceerd.

en: The default title
nl: De standaard-titel

en: The following error occurred:
nl: De volgende fout is ontstaan:

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
nl: Het formulier kon niet geladen worden. Check of de server correct loopt.

en: The language for the admin interface and toolbar
nl: De taal voor de beheer interface en werkbalk

en: The page is not eligible to be home.
nl: De pagina is niet geschikt om de startpagina te zijn.

en: The page was changed in the meantime, reloading...
nl: De pagina is ondertussen gewijzigd, herladen...

en: The part of the title that is used in the URL
nl: Het gedeelte van de titel dat gebruikt wordt voor de URL

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
nl: De placeholder "%(obj)s" is succesvol leeggemaakt.

en: The template used to render the content.
nl: Het sjabloon dat gebruikt wordt om de inhoud weer te geven.

en: The template was successfully changed
nl: Het template was succesvol veranderd

en: The text displayed in search engines.
nl: De tekst die wordt getoond in zoekmachines.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
nl: Er zijn geen verdere opties meer voor deze plugin. Klik op bewaren.

en: There was a problem publishing your content
nl: Er is een probleem bij het publiceren van je inhoud.

en: This is a static placeholder
nl: Dit is een statische placeholder

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
nl: Dit is een alias-referentie, je kunt de inhoud alleen aanpassen op de <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a>-pagina.

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
nl: Deze pagina kan niet gekopieerd worden want er zit nog een applicatie aan vast. Zie de pagina's geadvanceerde settings om de apphook te beheren.

en: This page has no preview!
nl: Deze pagina heeft geen voorvertoning!

en: This page has unpublished changes.
nl: Deze pagina heeft ongepubliceerde veranderingen.

en: This page was never published
nl: Deze pagina is nooit gepubliceerd.

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
nl: Deze placeholder bevat al het maximale aantal (%(limit)s) van toegestane %(plugin_name)s plugins.

en: This placeholder already has the maximum number of child plugins (%s).
nl: Deze placeholder bevat al het maximale aantal (%s) van toegestane plugins.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
nl: Deze placeholder bevat al het maximale aantal plugins (%s).

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
nl: Deze plugin can niet verplaatst worden buiten de bovenliggende plugin

en: This plugin cannot have nested plugins.
nl: Deze plugin kan geen geneste plugins bevatten.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
nl: Deze plugin staat geen geneste plugins van dit type toe.

en: Three columns
nl: Drie kolommen

en: Title
nl: Titel

en: Title Extension
nl: Titel extensie

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
nl: Titel en plugins voor de taal %(language)s zijn verwijderd

en: To render the static placeholder in templates.
nl: Om de statische placeholder in sjablonen te renderen.

en: Toggle structure
nl: Wissel structuur

en: Toggle structure mode
nl: Zet structuurmodus aan of uit

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
nl: Zet structuurmodus aan of uit en accentueer gehoverde plugin

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
nl: Kan de gespecificeerde CMS_REQUEST_IP_RESOLVER functie niet vinden: "{0}" in module "{1}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
nl: Kan de gespecificeerde CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module niet vinden: "{0}".

en: Unpublish
nl: Depubliceer

en: Unpublish page
nl: Pagina depubliceren

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: User
nl: Gebruiker

en: User & Group permissions
nl: Gebruikers- & groepsrechten

en: User (page)
nl: Gebruiker (pagina)

en: User group (page)
nl: Gebruikersgroep (pagina)

en: User groups (page)
nl: Gebruikersgroepen (pagina)

en: User guide
nl: Gebruikershandleiding

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: UserSettings
nl: GebruikersInstellingen

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users (page)
nl: Gebruikers (pagina)

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen geavanceerde instellingen op een pagina aanpassen zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen instellingen van de pagina zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen pagina aanmaken zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen permissies van de pagina aanmaken zonder toestemming om de aangemaakt permissie aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen pagina verwijderen zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen permissies van de pagina verwijderen zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen permissies van de pagina verwijderen zonder toestemming om de permissies aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen pagina verplaatsen zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen pagina publiceren zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
nl: Gebruikers kunnen geen permissies van de pagina aanpassen zonder toestemming om de pagina aan te passen. Bewerkpermissies vereist.

en: View on site
nl: Toon op website

en: View page
nl: Toon pagina

en: View published
nl: Bekijk gepubliceerde

en: View restriction
nl: Bekijk beperking

en: View restrictions
nl: Bekijk beperkingen

en: Welcome to django CMS
nl: Welkom bij django CMS

en: What's new
nl: Wat is nieuw

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
nl: Wanneer de pagina publiek moet worden. Status moet op "Gepubliceerd" staan om publiek te worden.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
nl: Wanneer de pagina verloopt. Laat leeg om nooit te laten verlopen.

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
nl: Of deze pagina ingevoegd kan worden in andere pagina's of websites

en: X Frame Options
nl: X Frame Opties

en: Yes
nl: Ja

en: You can't move the home page inside another page
nl: Je kan de startpagina niet binnen een andere pagina plaatsen

en: You cannot add plugins to this plugin.
nl: Je kan geen plugins toevoegen aan deze plugin.

en: You do not have permission to add a plugin
nl: U heeft geen toestemming om een plugin toe te voegen.

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
nl: Je bent niet toegestaan om de in_navigatie toestand van deze pagina aan te passen

en: You do not have permission to clear this placeholder
nl: U heeft geen toestemming de placeholder leeg te maken.

en: You do not have permission to copy these plugins.
nl: U heeft geen toestemming om deze plugins te kopiëren.

en: You do not have permission to copy this placeholder.
nl: U heeft geen toestemming om deze placeholder te kopiëren.

en: You do not have permission to delete this page
nl: U heeft geen toestemming deze pagina te verwijderen.

en: You do not have permission to delete this plugin
nl: U heeft geen toestemming om deze plugin te verwijderen.

en: You do not have permission to edit this item
nl: U heeft geen toestemming om dit item te bewerken.

en: You do not have permission to edit this page
nl: U heeft geen toestemming om deze pagina te bewerken.

en: You do not have permission to edit this plugin
nl: U heeft geen toestemming om deze plugins te bewerken.

en: You do not have permission to publish this page
nl: Je hebt geen toestemming deze pagina te publiceren

en: You do not have permission to revert this page.
nl: U heeft geen toestemming om deze pagina terug te draaien.

en: You do not have permission to unpublish this page
nl: Je hebt geen toestemming deze pagina te onpubliceren

en: You don't have permissions to see page "%(title)s"
nl: U heeft geen toestemming om de "%(title)s"-pagina  te zien

en: You don't have the permissions required to add a page.
nl: Je hebt niet de benodigde rechten om een pagina toe te voegen.

en: You entered an invalid URL.
nl: U heeft een ongeldige URL ingevoerd.

en: You have no permission to cut this plugin
nl: U heeft geen toestemming om deze plugin te knippen

en: You have no permission to move this plugin
nl: U heeft geen toestemming om deze plugin te verplaatsen.

en: You have no permission to paste this placeholder
nl: U hebt geen toestemming om deze placeholder te plakken

en: You have no permission to paste this plugin
nl: U heeft geen toestemming om deze plugin te plakken

en: You have unsaved changes.
nl: U heeft onbewaarde aanpassingen.

en: active
nl: actief

en: application
nl: applicatie

en: application instance name
nl: applicatie instance naam

en: attached menu
nl: gekoppeld menu

en: by code
nl: per code

en: by template
nl: per sjabloon

en: can add
nl: kan toevoegen

en: can change advanced settings
nl: kan geavanceerde instellingen aanpassen

en: can change permissions
nl: kan rechten aanpassen

en: can delete
nl: kan verwijderen

en: can edit
nl: kan bewerken

en: can move
nl: kan verplaatsen

en: can publish
nl: kan publiceren

en: can recover any deleted page
nl: kan iedere verwijderde pagina herstellen

en: can recover pages
nl: kan pagina's herstellen

en: can_view
nl: kan_bekijken

en: changed by
nl: bewerkt door

en: created by
nl: aangemaakt door

en: creation date
nl: datum aangemaakt

en: default
nl: standaard

en: description
nl: beschrijving

en: email address
nl: mailto

en: for anonymous users only
nl: alleen voor anonieme gebruikers

en: for logged in users only
nl: alleen voor aangemelde gebruikers

en: from %s
nl: van %s

en: frontend view restriction
nl: beperking van toegang tot view door frontend

en: group
nl: groep

en: has url overwrite
nl: heeft overschreven URL

en: in navigation
nl: in navigatie

en: is published
nl: is gepubliceerd

en: is restricted
nl: is beperkt

en: language
nl: taal

en: last change by
nl: laatst bewerkt door

en: last change on
nl: laatst gewijzigd op

en: limit when this page is visible in the menu
nl: beperk wanneer deze pagina zichtbaar is in het menu

en: login required
nl: inloggen vereist

en: menu visibility
nl: menu zichtbaarheid

en: no content
nl: geen inhoud

en: not in menu
nl: niet in menu

en: on page level
nl: op pagina-niveau

en: order parameter references plugins in different trees
nl: order parameter refereert naar plugins in verschillende trees

en: overwrite the title (html title tag)
nl: overschrijf de titel (html 'title'-tag)

en: overwrite the title in the menu
nl: overschrijf de titel in het menu

en: page
nl: pagina

en: pages
nl: pagina's

en: parent must be in the same language as plugin_language
nl: bovenliggende moet in dezelfde taal zijn als plugin_language

en: parent must be in the same placeholder
nl: bovenliggende moet in dezelfde placeholder zijn

en: placeholder content
nl: placeholder inhoud

en: plugin_name
nl: pluginnaam

en: position
nl: positie

en: publication date
nl: publicatiedatum

en: publication end date
nl: datum einde publicatie

en: published
nl: gepubliceerd

en: redirect
nl: doorsturen

en: sample account page
nl: voorbeeld accountpagina

en: sample my profile page
nl: voorbeeld profielpagina

en: sample root page
nl: voorbeeld hoofdpagina

en: sample settings page
nl: voorbeeld instellingenpagina

en: site
nl: website

en: sites
nl: websites

en: slot
nl: plek

en: soft root
nl: schijn-oorsprong

en: staff status
nl: stafstatus

en: static placeholder
nl: statische placeholder

en: static placeholder name
nl: Statische placeholder naam

en: static placeholders
nl: statische placeholders

en: template
nl: sjabloon

en: title
nl: titel

en: unpublished
nl: ongepubliceerd

en: unpublished changes
nl: ongepubliceerde veranderingen

en: unpublished parent
nl: Ongepubliceerde parent

en: user
nl: gebruiker

en: user setting
nl: gebruikers instelling

en: user settings
nl: gebruikers instellingen

en: username
nl: gebruikersnaam

en: users
nl: gebruikers

en: view restricted
nl: toegang tot view beperkt

en: width
nl: breedte
