django CMS - en to lt translation catalogue (467 entries)

en: All
lt: Visi

en: Copy permissions
lt: Kopijuoti teises

en: Title
lt: Pavadinimas

en: The default title
lt: Numatytasis pavadinimas

en: Slug
lt: Nuoroda

en: The part of the title that is used in the URL
lt: Pavadinimo dalis, kuri yra naudojama URL

en: Menu Title
lt: Meniu pavadinimas

en: Overwrite what is displayed in the menu
lt: Perrašyti tai kas atvaizduojama meniu

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
lt: Perrašo tai kas atvaizduojama jūsų naršyklės viršutinėje juostoje ar naršyklės žymėse (bookmarks)

en: Description meta tag
lt: Aprašymo meta žymenys

en: A description of the page used by search engines.
lt: Puslapio aprašymas naudojamas paieškos sistemose.

en: Slug must not be empty.
lt: Nuoroda negali būti tuščia.

en: Page type
lt: Puslapio tipas

en: Page Types
lt: Puslapio tipai

en: Application
lt: Aplikacija

en: Hook application to this page.
lt: Prikabinti aplikaciją šiam puslapiui.

en: Overwrite URL
lt: Perrašyti URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
lt: Palikite šį lauką tuščią jeigu bus naudojamas standartinis kelias.

en: X Frame Options
lt: X Frame nustatymai

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
lt: Ar šis puslapis gali būti įterptas i kitus puslapius ar tinklalapius.

en: Redirect
lt: Nukreipti

en: Redirects to this URL.
lt: Nukreipia į šį puslapį.

en: Start typing...
lt: Pradėkite rašyti...

en: Application configurations
lt: Aplikacijų nustatymai

en: Language independent options
lt: Nuo kalbos nepriklausomi nustatymai.

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
lt: Prašome nustatyti %(language)s kalbos nuorodą prieš redaguojant jo išplėstinius nustatymus.

en: A page with this reverse URL id exists already.
lt: Puslapis su tokia nuoroda jau egzistuoja.

en: Invalid application config value
lt: Netinkama aplikacijos konfigūracijos reikšmė

en: An application instance using this configuration already exists.
lt: Aplikacijos objektas naudojantis šiuos nustatymus jau egzistuoja.

en: An application instance with this name already exists.
lt: Aplikacijos objektas su tokiu pavadinimu jau egzistuoja.

en: You can't move the home page inside another page
lt: Negalima įkelti pradinio puslapio į kitą puslapį

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: user
lt: vartotojas

en: can_view
lt: gali peržiūrėti

en: Add
lt: Pridėti

en: Change
lt: Pakeisti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali sukurti puslapio be leidimų keisti sukurtą puslapį. Reikalingi redagavimo leidimai.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali ištrinti puslapio be leidimų keisti puslapį. Reikalingi redagavimo leidimai.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali nustatyti puslapio leidimų be leidimo keisti puslapį. Reikalingas redagavimo leidimas.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali ištrinti puslapio leidimų be leidimo keisti puslapį. Reikalingas redagavimo leidimas.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali sukurti puslapio leidimų be leidimo keisti sukurtus leidimus. Reikalingas redagavimo leidimas.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali ištrinti puslapio leidimų be leidimo keisti leidimus. Reikalingas redagavimo leidimas.

en: Invalid plugin type '%s'
lt: Negalimas įskiepio tipas '%s'

en: Language must be set to a supported language!
lt: Kalba turi būti nustatyta į palaikomą kalbą!

en: Parent plugin language must be same as language!
lt: Pradinio įskiepio kalba turi būti tokia pati!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
lt: Pradinio įskiepo rezervuota vieta turi būti tokia pati kaip rezervuota vieta!

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
lt: Prašome sukurti puslapio %(language)s kalbos vertimą prieš redaguojant jo išplėstinius nustatymus.

en: Advanced Settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Publishing dates
lt: Publikavimo datos

en: Change Permissions
lt: Pakeisti teises

en: Cannot delete %(name)s
lt: Negalima pašalinti %(name)s

en: Are you sure?
lt: Ar jūs esate tikri?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
lt: %(name)s objektas su pirminiu raktu %(key)r neegzistuoja.

en: Database error
lt: Duomenų bazės klaida

en: Template not valid
lt: Blogas šablonas

en: The template was successfully changed
lt: Šablonas buvo sėkmingai pakeistas

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
lt: Klaida! Jūs neturite teisių perkelti šį puslapį. Perkraukite puslapį

en: You do not have permission to copy these plugins.
lt: Jūs neturite teisių kopijuoti šių įskiepių

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
lt: Klaida! Jūs neturite teisių kopijuoti šio puslapio.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
lt: Klaida! Puslapis kurį bandote įkopijuoti nėra išverstas jokiomis kalbomis kurios sukonfigūruotos pasirinktame tinklalapyje.

en: You do not have permission to revert this page.
lt: Jūs neturite teisės atkurti šio puslapio.

en: "%s" was reverted to the live version.
lt: "%s" buvo atkurtas į publikuotą versiją.

en: You do not have permission to publish this page
lt: Jūs neturite teisės publikuoti šio puslapio

en: Page not published! A parent page is not published yet.
lt: Puslapis nepublikuotas! Pradinis puslapis vis dar nepublikuotas.

en: The content was successfully published.
lt: Turinys buvo sėkmingai publikuotas.

en: There was a problem publishing your content
lt: Iškilo problema publikuojant jūsų turinį

en: You do not have permission to unpublish this page
lt: Jūs neturite teisės nebepublikuoti šio puslapio

en: This page was never published
lt: Šis puslapis nebuvo publikuotas

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
lt: %(language)s kalbos puslapis "%(page)s" sėkmingai nebepublikuojamas

en: You do not have permission to delete this page
lt: Jūs neturite teisės pašalinti šio puslapio

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
lt: Pavadinimas ir įskiepiai su %(language)s kalbomis buvo pašalinti

en: You don't have permissions to see page "%(title)s"
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti puslapio "%(title)s"

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
lt: Jūs neturite teisės keisti šio puslapio atvaizdavimo navigacijoje statuso

en: You do not have permission to edit this page
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šio puslapio

en: Add Page Copy
lt: Pridėti puslapio kopiją

en: New sub page
lt: Naujas vidinis puslapis

en: New page
lt: Naujas puslapis

en: The page is not eligible to be home.
lt: Šis puslapis negali būti pradiniu puslapiu.

en: View restriction
lt: Peržiūrėjimo apribojimas

en: View restrictions
lt: Peržiūrėjimo apribojimai

en: Field %s not found
lt: Laukas %s nerastas

en: You do not have permission to edit this item
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šio objekto

en: You do not have permission to add a plugin
lt: Jūs neturite teisės prideti įskiepį

en: You do not have permission to copy this placeholder.
lt: Jūs neturite teisės kopijuoti šios rezervuotos vietos

en: Plugin not found
lt: Įskiepis nerastas

en: You do not have permission to edit this plugin
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šio įskiepio

en: order parameter references plugins in different trees
lt: rikiavimo parametras remiasi įskiepiais skirtinguose medžiuose

en: parent must be in the same placeholder
lt: pradinis elementas turi buti toje pačioje rezervuotoje vietoje

en: parent must be in the same language as plugin_language
lt: pradinis elementas turi būti tos pačios kalbos kaip įskiepis_kalba

en: You have no permission to paste this plugin
lt: Jūs neturite teisės įkopijuoti šio įskiepio

en: You have no permission to paste this placeholder
lt: Jūs neturite teisės įkopijuoti šios rezervuotos vietos

en: You have no permission to move this plugin
lt: Jūs neturite teisės perkelti šio įskiepio

en: You have no permission to cut this plugin
lt: Jūs neturite teisės iškirpti šio įskiepio

en: You do not have permission to delete this plugin
lt: Jūs neturite teisės pašalinti šio įskiepio

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
lt: Įskiepis %(name)s  "%(obj)s" buvo sėkmingai pašalintas.

en: You do not have permission to clear this placeholder
lt: Jūs neturite teisiės išvalyti šios rezervuotos vietos

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
lt: Rezervuota vieta "%(obj)s" buvo sėkmingai išvalyta.

en: placeholder
lt: rezervuota vieta

en: Page permissions
lt: Puslapio teisės

en: User & Group permissions
lt: Vartotojo ir grupės teisės

en: Page permissions management
lt: Puslapio teisių valdymas

en: No registered apphook "%r" found
lt: Nerasta registruota aplikacija "%r"

en: Placeholder
lt: Rezervuota vieta

en: Alias
lt: Alias (kitas vardas)

en: Create Alias
lt: Sukurti alias (kitą varda)

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
lt: Tai susijęs paminėjimas, ši turinį galite redaguoti tik <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> puslapyje.

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Create
lt: Kurti

en: Sites
lt: Tinklalapiai

en: Admin Sites
lt: Administravimo puslapiai

en: Administration
lt: Administravimo panelė

en: User settings
lt: Vartotojo nustatymai

en: Clipboard...
lt: Iškarpinė...

en: Clear clipboard
lt: Išvalyti iškarpinę

en: Disable toolbar
lt: Išjungti įrankių juostą

en: Shortcuts...
lt: Nuorodos...

en: Users
lt: Vartotojai

en: Logout %s
lt: Atsijungti %s

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Language
lt: Kalba

en: Structure
lt: Struktūra

en: Content
lt: Turinys

en: Publish page changes
lt: Publikuoti puslapio pakeitimus

en: Publish page now
lt: Publikuoti puslapį

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Add Translation
lt: Pridėti vertimą

en: Delete Translation
lt: Pašalinti vertimą

en: Copy all plugins
lt: Kopijuoti visus įskiepius

en: from %s
lt: iš %s

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
lt: Ar tikrai norite kopijuoti visus įskiepius iš %s?

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Page
lt: Puslapis

en: Create Page
lt: Kurti puslapį

en: New Page
lt: Naujas puslapis

en: New Sub Page
lt: Naujas vidinis puslapis

en: Duplicate this Page
lt: Dublikuoti šį puslapį

en: Edit this Page
lt: Redaguoti šį puslapį

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Templates
lt: Šablonai

en: Save as Page Type
lt: Išsaugoti kaip puslapio tipą

en: Permissions
lt: Teisės

en: Hide in navigation
lt: Paslėpti navigacijoje

en: Display in navigation
lt: Atvaizduoti navigacijoje

en: Unpublish page
lt: Anuliuoti puslapio publikavimą

en: Publish page
lt: Publikuoti puslapį

en: Are you sure you want to revert to live?
lt: Ar tikrai noritę grįžti i aktualų atvaizdavimą?

en: Revert to live
lt: Grįžti į aktualų

en: Delete page
lt: Pašalinti puslapį

en: Create a new page next to the current page.
lt: Kurti naują puslapį šalia dabartinio puslapio.

en: Create a page below the current page.
lt: Kurti puslapį žemiau dabartinio puslapio.

en: Select a valid site
lt: Pasirinkite tinkamą svetainę

en: Select a valid page
lt: Pasirinkite tinkamą puslapį

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
lt: Puslapis %(conflict_page)s turi tą patį url '%(url)s' kaip dabartinis puslapis "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
lt: Puslapis %(conflict_page)s turi tą patį url '%(url)s' kaip dabartinis puslapis.

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
lt: Nebūtina. Jei suvestas, bus automatiškai pridėtas prie naujo teksto įskiepio.

en: Provide a title for the new page.
lt: Sukurkite antraštę naujam puslapiui.

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
lt: Palikti tuščią kad nuoroda būtų sugeneruota automatiškai, arba galite pakeisti kaip Jums reikia.

en: You don't have the permissions required to add a page.
lt: Jūs neturite teisių reikalingų norint pridėti puslapį.

en: position
lt: pozicija

en: language
lt: kalba

en: plugin_name
lt: įskiepio pavadinimas

en: creation date
lt: sukūrimo data

en: can edit
lt: gali redaguoti

en: can add
lt: gali pridėti

en: can delete
lt: gali pašalinti

en: can change advanced settings
lt: gali keisti papildomus nustatymus

en: can publish
lt: gali publikuoti

en: can change permissions
lt: gali keisti teises

en: can move
lt: gali perkelti

en: view restricted
lt: peržiūrėjimas apribotas

en: can recover pages
lt: gali grąžinti puslapius

en: group
lt: grupė

en: sites
lt: tinklalapiai

en: created by
lt: sukūrė

en: changed by
lt: redagavo

en: publication date
lt: publikavimo data

en: publication end date
lt: publikavimo pabaigos datą

en: in navigation
lt: yra navigacijoje

en: attached menu
lt: prikabintas meniu

en: template
lt: šablonas

en: login required
lt: būtinas prisijungimas

en: menu visibility
lt: meniu matomumas

en: application
lt: aplikacija

en: application instance name
lt: aplikacijos objekto pavadinimas

en: site
lt: tinklalapis

en: Grant on
lt: Suteikti

en: page
lt: puslapis

en: for logged in users only
lt: tik prisijungusiems vartotojams

en: for anonymous users only
lt: tik neregistruotiems lankytojams

en: Inherit from parent page
lt: Paveldėti iš pirminio puslapio

en: Deny
lt: Atmesti

en: Only this website
lt: Tik šis tinklalapis

en: Allow
lt: Leisti

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
lt: Kada puslapis turėtų būti pradedamas atvaizduoti. Būsena turi būti "Publikuota" kad puslapis būtų atvaizduojamas.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
lt: Kada puslapis nustos galioti. Palikite tuščią kad galiotų neribotą laiką.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
lt: Visi pirminiai elementai nebus atvaizduojami navigacijoje

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
lt: Unikalus identifikatorius, naudojamas su page_url templatetag nukreipiant į šį puslapį

en: The template used to render the content.
lt: Šablonas naudojamas turinio atvaizdavimui.

en: limit when this page is visible in the menu
lt: apriboti, kada šis puslapis yra matomas meniu

en: pages
lt: puslapiai

en: Empty
lt: Valyti

en: default
lt: pagrindinis

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Page children (immediate)
lt: Puslapio vidiniai elementai (tiesioginiai)

en: Page and children (immediate)
lt: Puslapis ir vidiniai elementai (tiesioginiai)

en: Page descendants
lt: Puslapio palikuonys

en: Page and descendants
lt: Puslapis ir palikuonys

en: on page level
lt: puslapio lygyje

en: frontend view restriction
lt: peržiūrėjimo apribojimas

en: Please select user or group.
lt: Pasirinkite vartotoją arba grupę.

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali publikuoti puslapio be leidimų keisti puslapį. Reikalingi redagavimo leidimai.

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali keisti puslapio išplėstinių nustatymų be leidimo keisti puslapį. Reikalingi redagavimo leidimai.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali keisti puslapio leidimų be leidimo keisti puslapį. Reikalingi redagavimo leidimai.

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
lt: Vartotojai negali perkelti puslapio be leidimų keisti puslapį. Reikalingi redagavimo leidimai.

en: can recover any deleted page
lt: gali grąžinti bet kokį pašalintą puslapį

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
lt: Jeigu niekas nepasirinkta, vartotojui bus suteiktos teisės visiems tinklalapiams.

en: Page global permission
lt: Globalios puslapio teisės

en: Pages global permissions
lt: Globalios puslapių teisės

en: Page permission
lt: Puslapio teisės

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
lt: Puslapio pridėjimo teisė taip pat reikalauja prieigos prie vidinių elementų, kitaip pridėto puslapio nebus galima redaguoti.

en: User (page)
lt: Vartotojas (puslapis)

en: Users (page)
lt: Vartotojai (puslapis)

en: User group (page)
lt: Vartotojo grupė (puslapis)

en: User groups (page)
lt: Vartotojo grupės (puslapis)

en: slot
lt: lizdas

en: width
lt: plotis

en: <Empty>
lt: <Tuščias>

en: The language for the admin interface and toolbar
lt: Kalba administravimo sąsajai ir įrankių juostai

en: user setting
lt: vartotojo nustatymas

en: user settings
lt: vartotojo nustatymai

en: by template
lt: pagal šabloną

en: by code
lt: pagal kodą

en: static placeholder name
lt: statinės rezervuotos vietos pavadinimas

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
lt: Apibudinantis pavadinimas atpažinti šią statinę rezervuotą vietą. Nerodoma vartotojams.

en: placeholder code
lt: rezervuotos vietos kodas

en: To render the static placeholder in templates.
lt: Atvaizduoti statinę rezervuotą vietą šablonuose.

en: placeholder content
lt: rezervuotos vietos turinys

en: creation_method
lt: sukūrimo metodas

en: static placeholder
lt: statinė rezervuota vieta

en: static placeholders
lt: statinės rezervuotos vietos

en: A static placeholder with the same site and code already exists
lt: Statinė rezervuota vieta su tuo pačiu tinklalapiu ir kodu jau egzistuoja

en: title
lt: pavadinimas

en: overwrite the title (html title tag)
lt: perrašyti pavadinimą (html pavadinimo žymę)

en: overwrite the title in the menu
lt: perrašyti pavadinimą esantį meniu

en: description
lt: aprašymas

en: The text displayed in search engines.
lt: Tekstas atvaizduojamas paieškos sistemose.

en: slug
lt: nuoroda

en: Path
lt: Kelias

en: has url overwrite
lt: turi url perrašymą

en: redirect
lt: nukreipti

en: is published
lt: publikuotas

en: Advanced options
lt: Papildomi nustatymai

en: Generic
lt: Bendrasis

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
lt: %(name)s "%(obj)s" buvo sėkmingai pakeistas.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
lt: Daugiau nustatymų šiam įskiepiui nėra. Spauskite išsaugoti.

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
lt: Prisijungti prie administravimo <a href="%(login_url)s">čia</a>.

en: Login url: %(login_url)s
lt: Prisijungimo nuoroda: %(login_url)s

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Password:
lt: Vartotojo slaptažodis:

en: Add a page
lt: Pridėti puslapį

en: Change a page
lt: Pakeisti puslapį

en: Home
lt: Pagrindinis

en: View on site
lt: Žiūrėti puslapyje

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
lt[0]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.
lt[1]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.
lt[2]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.
lt[3]: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.

en: All permissions
lt: Visos teisės

en: Loading...
lt: Kraunama...

en: Save and continue editing
lt: Išsaugoti ir testi redagavimą

en: User
lt: Vartotojas

en: Group
lt: Grupė

en: Can edit
lt: Gali redaguoti

en: Can add
lt: Gali pridėti

en: Can delete
lt: Gali pašalinti

en: Can publish
lt: Gali publikuoti

en: Can change permissions
lt: Gali keisti teises

en: Can move
lt: Gali perkelti

en: Can view
lt: Gali peržiūrėti

en: (global)
lt: (globalus)

en: (current)
lt: (dabartinis)

en: Page doesn't inherit any permissions.
lt: Puslapis nepaveldi jokių teisių.

en: Edit model
lt: Redagavimo modelis

en: Save as new
lt: Išsaugoti kaip naują

en: Save and add another
lt: Išsaugoti ir pridėti naują

en: Basic Settings
lt: Paprasti nustatymai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Paste
lt: Įkopijuoti

en: Set as home
lt: Nustatyti kaip pradinį

en: is restricted
lt: yra apribotas

en: last change by
lt: paskutinis pakeitimas pagal

en: List of pages
lt: Puslapių sąrašas

en: Search
lt: Ieškoti

en: Page Tree
lt: Puslapio medis

en: Reset filter
lt: Perkrauti filtrą

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
lt: 
    Atkurti pašalintus %(name)s

en: 
                                    New %(name)s
lt: 
    Naujas %(name)s

en: Main Navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Options
lt: Nustatymai

en: Successfully moved
lt: Sėkmingai perkeltas

en: Changes within the tree might require a refresh.
lt: Pakeitimai medyje gali reikalauti perkrovimo.

en: Error:
lt: Klaida:

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
lt: Šis puslapis negali būti kopijuojamas nes su juo yra susieta aplikacija. Žiūrėkite puslapio išplėstinius nustatymus aplikacijų valdymui.

en: Are you sure you want to § this page?
lt: Ar tikrai norite § šį puslapį?

en: Reload
lt: Perkrauti

en: New node
lt: Naujas mazgas

en: nodes
lt: mazgai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: 
                                <em>There is no %(object)s around yet.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Add %(object)s</a> now.
lt: 
                                <em>Kol kas nėra jokių %(object)s.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Pridėti %(object)s</a> dabar.

en: Copy options
lt: Kopijavimo nustatymai

en: Choose copy options
lt: Pasirinkite kopijavimo nustatymus

en: Close
lt: Uždaryti

en: Legend
lt: Legenda

en: Published
lt: Publikuota

en: Changed
lt: Pakeistas

en: Unpublished
lt: Nepublikuotas

en: In menu
lt: Yra meniu

en: Not in menu
lt: Nesantis meniu

en: View page
lt: Žiūrėti puslapį

en: Apphook
lt: Aplikacija

en: Application: %(apphook)s
lt: Aplikacija: %(apphook)s

en: Preview this page in %(language)s
lt: Peržiūrėti šį puslapį %(language)s kalboje

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Publish
lt: Publikuoti

en: Unpublish
lt: Anuliuoti publikavimą

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: in menu
lt: yra meniu

en: not in menu
lt: nesantis meniu

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
lt: Puslapio nustatymai (spauskite SHIFT klavišą kad įjungti išplėstinius nustatymus)

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Add plugin
lt: Pridėti įskiepį

en: Copy all
lt: Kopijuoti viską

en: Copy from
lt: Kopijuoti iš

en: Empty all
lt: Valyti visus

en: Filter plugins...
lt: Filtruoti įskiepius...

en: This is a static placeholder
lt: Ši rezervuota vieta yra statinė

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Sutraukti visus

en: Edit
lt: Redaguoti

en: You cannot add plugins to this plugin.
lt: Jūs negalite pridėti įskiepių į šį įskiepį.

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
lt: Šis įskiepis negali buti perkeltas ar redaguojamas už tėvinio įskiepio ribų

en: Clipboard is empty.
lt: Iškarpinė yra tuščia.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
lt: Šiame įskiepyje negali būti šio tipo vidinių įskiepių.

en: This plugin cannot have nested plugins.
lt: Šis įskiepis negali turėti vidinių įskiepių.

en: Highlight
lt: Akcentuoti

en: Available plugins
lt: Galimi įskiepiai

en: Toggle structure
lt: Perjungti struktūrą

en: View published
lt: Žiūrėti publikuotą

en: Login
lt: Prisijungti

en: Add plugin to
lt: Pridėti įskiepį į

en: More
lt: Daugiau

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
lt: Vystymo versija naudojanti django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: The following error occurred:
lt: Įvyko tokia klaida:

en: Action successful.
lt: Veiksmas pavyko.

en: Are you sure you want to delete this plugin?
lt: Ar tikrai norite pašalinti ši įskiepį?

en: Are you sure you want to publish this page?
lt: Ar tikrai norite publikuoti šį puslapį?

en: Plugin will be added here
lt: Įskiepis bus pridėtas čia

en: You have unsaved changes.
lt: Jūs turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Loading
lt: Kraunama

en: Are you sure you want to abandon these changes?
lt: Ar tikrai nenorite išsaugoti šių pakeitimų?

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
lt: Formos nepavyko užkrauti. Patikrinkite ar veikia serveris.

en: Most used
lt: Daugiausia naudojama

en: Shortcuts
lt: Nuorodos

en: The page was changed in the meantime, reloading...
lt: Puslapis buvo pakeistas, perkraunama...

en: Bring up this help dialog
lt: Atidaryti šį pagalbos dialogą

en: Close/cancel
lt: Uždaryti/atšaukti

en: Toggle structure mode
lt: Perjungti į struktūros vaizdą

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
lt: Perjungti į struktūros vaizdą ir paryškinti pasirinktą įskiepį

en: Open "Create" dialog
lt: Atidaryti "Kūrimo" dialogą

en: Focus on Toolbar
lt: Koncentruotis į įrankių juostą

en: Focus on placeholders
lt: Koncentruotis į rezervuotas vietas

en: Move to next/previous element
lt: Pereiti į kitą/buvusį elementą

en: Focus on plugins of placeholder
lt: Koncentruotis į rezervuotos vietos įskiepius

en: Edit plugin
lt: Redaguoti įskiepį

en: Open actions menu
lt: Atidaryti veiksmų meniu

en: Expand/collapse
lt: Išskleisti/suskleisti

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
lt: <strong>Prisijungti nepavyko.</strong> Patikrinkite savo duomenis ir bandykit dar kartą.

en: This page has unpublished changes.
lt: Šis puslapis turi nepublikuotų pakeitimų.

en: Double-click to edit
lt: Redaguoti - dvigubas paspaudimas

en: Tap to edit
lt: Spustėlti kad redaguoti

en: Click to go back
lt: Spausti kad grįžti atgal

en: Click to go forward
lt: Spausti kad eiti į priekį

en: Minimize
lt: Minimizuoti

en: Maximize
lt: Maksimizuoti

en: Drop a plugin here
lt: Mesti įskiepį čia

en: This page has no preview!
lt: Šis puslapis neturi peržiūros galimybės!

en: It is being redirected to:
lt: Yra nukreipiamas į:

en: Installation successful!
lt: Diegimas pavyko!

en: Add your first page
lt: Sukurkite pirmą savo puslapį

en: Please log in
lt: Prašome prisijungti

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
lt: 
    Sveiki, tai django CMS versija <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
lt: 
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Pridėkite pirmąjį puslapį</a> į sistema kad galėtumete tęsti.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
lt: 
    JavaScript yra išjungtas, prašome
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">pridėti puslapį</a> rankiniu būdu.

en: Installation Notes
lt: Diegimo užrašai

en: Support
lt: Palaikymas

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
lt: 
                    <p class="cms-welcome-notes">Jei nematote django CMS logotipo viršuje, įsitikinkite
                        jog susiejote <code>static/cms</code> aplanką į
                        statinius failus.</p>

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
lt: 
                        <p class="cms-welcome-notes">Jūs matote šia žinutė todėl kad
                            <code>DEBUG = True</code> nustatymas yra nustatytas jūsų django 
                            nustatymuose ir kol kas nėra sukurti jokie puslapiai.
                        </p>

en: Welcome to django CMS
lt: Sveiki, tai django CMS

en: Add Another
lt: Pridėti papildomą

en: Back
lt: Atgal

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
lt: Pasirinkite žemiau esantį nustatymą kad pereiti prie kito žingsnio.

en: Next
lt: Kitas

en: unpublished changes
lt: nepublikuoti pakeitimai

en: published
lt: publikuota

en: unpublished parent
lt: nepublikuotas pradinis elementas

en: unpublished
lt: nepublikuotas

en: no content
lt: turinio nėra

en: Page not found on %(domain)s
lt: Puslapis nerastas %(domain)s

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
lt: Šablono žymė negalėjo rasti puslapio su argumentais `%(page_lookup)s
    `. Užklausos URL buvo: http://%(host)s%(path)s

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: Three columns
lt: Trys stulpeliai

en: username
lt: vartotojo vardas

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
lt: Privalomas. 300 simbolių arba mažiau. Raidės, skaičiai ir @/./+/-/_ simboliai

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite taisyklingą vartotojo vardą.

en: email address
lt: el. pašto adresas

en: staff status
lt: personalo būsena

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lt: Nustato ar vartotojas gali prisijungti prie šio admininistravimo puslapio.

en: active
lt: aktyvus

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
lt: Nustato ar šis vartotojas turi būti traktuojamas kaip aktyvus. Atžymėkite užuot šalinę vartotoją.

en: users
lt: vartotojai

en: Title Extension
lt: Pavadinimo išplėtimas

en: Page Extension
lt: Puslapio išplėtimas

en: object ID
lt: objekto ID

en: Example1 App
lt: Aplikacijos pavyzdys1

en: MultilingualExample1 App
lt: Aplikacijos daugiakalbis pavyzdys1

en: Example1
lt: Pavyzdys1

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Extra Context
lt: Papildomas kontekstas

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Sample App
lt: Pavyzdinė aplikacija

en: Sample App with config
lt: Pavyzdinė aplikacija su konfigūracija

en: Sample App with excluded permissions
lt: Pavyzdinė aplikacija su panaikintomis teisėmis

en: Sample App 2
lt: Pavyzdinė aplikacija 2

en: Sample App 3
lt: Pavyzdinė aplikacija 3

en: Namespaced App
lt: Namespaced aplikacija

en: Parent app
lt: Pradinė aplikacija

en: Child app
lt: Vidinė aplikacija

en: Variable urls-menus App
lt: Kintamų url-meniu aplikacija

en: sample root page
lt: pavyzdinis šaknis puslapis

en: sample settings page
lt: pavyzdinis nustatymų puslapis

en: sample account page
lt: pavyzdinis vartotojo puslapis

en: sample my profile page
lt: pavyzdinis profilio puslapis

en: Static Menu
lt: Statinis meniu

en: Static Menu2
lt: Statinis meniu2

en: Static Menu3
lt: Statinis meniu3

en: Static Menu4
lt: Statinis meniu4

en: Category
lt: Kategorija

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Add Category
lt: Pridėti kategoriją

en: Change Category
lt: Pakeisti kategoriją

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
lt: Dėkojame už turiningai su tinklalapiu šiandien praleistą laiką.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
lt: Paveldėti šabloną iš artimiausio tėvinio objekto

en: UserSettings
lt: Vartotojo nustatymai

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
lt: Pridėti įskiepį į rezervuotą vietą "%(placeholder_label)s"

en: Add plugin to %(plugin_name)s
lt: Pridėti įskiepį %(plugin_name)s

en: CMS - your user account was created.
lt: CMS - jūsų vartojo paskyra sukurta.

en: CMS - your user account was changed.
lt: CMS - jūsų vartotojo paskyra buvo pakeista.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
lt: Ši rezervuota vieta  jau turi maksimalų skaičių įskiepių (%s).

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
lt: Ši rezervuota vieta  jau turi maksimalų skaičių (%(limit)s) leistinų %(plugin_name)s įskiepių.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
lt: Nerastas pateiktas CMS_REQUEST_IP_RESOLVER modulis: "{0}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
lt: Nerasta pateikta CMS_REQUEST_IP_RESOLVER funkcija": "{0}" modulyje "{1}".

en: Create a new %s instance.
lt: Sukurti naują %s objektą.

en: A wizard has already been registered for model: %s
lt: Vedlys jau užregistruotas modeliuil: %s
