django Filer - en to hu translation catalogue (214 entries)

en: %(counter)s file | %(counter)s files
hu[0]: %(counter)s fájl
hu[1]: %(counter)s fájl

en: %(counter)s folder | %(counter)s folders
hu[0]: %(counter)s mappa
hu[1]: %(counter)s mappa

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
hu[0]: %(total_count)s kiválasztva
hu[1]: Mind (%(total_count)s) kiválasztva

en: 0 of %(cnt)s selected
hu: 0 kiválasztva a %(cnt)s elemből

en: Action
hu: Akció

en: Add Alt-Text
hu: Alternatív szöveg hozzáadása

en: Add Description
hu: Leírás hozzáadása

en: Add Folder
hu: Mappa hozzáadása

en: Add Tags
hu: Címkék hozzáadása

en: Add caption
hu: Képaláírás hozzáadása

en: Add new
hu: Új

en: Adds a new Folder
hu: Új mappát hoz létre

en: Advanced
hu: Haladó

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
hu: Biztosan törli a kiválasztott fájlokat és/vagy mappákat? A következő objektumok, és a hozzájuk kapcsolt elemek is törlődni fognak:

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Author
hu: Szerző

en: Cannot delete files and/or folders
hu: Nem lehet a mappákat és/vagy fájlokat törölni

en: Change
hu: Szerkeszt

en: Change '%(item_label)s' details
hu: A(z) '%(item_label)s' szerkesztése

en: Change '%(item_label)s' folder details
hu: A(z) '%(item_label)s' mappa beállításai

en: Change File
hu: Fájl szerkesztése

en: Change current folder details
hu: Jelenlegi mappa beállításai

en: Change folder details
hu: Mappa beállításainak szerkesztése

en: Check it to limit the search to current folder
hu: Kattintsa be, hogy a keresést a jelenlegi mappára korlátozza

en: Choose File
hu: Fájl kiválasztása

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
hu: Válasszon ki egy meglévő előnézeti kép beállítást, vagy írja be az átméretezési paramétereket:

en: Choose resize parameters:
hu: Válasszon átméretezési paramétereket:

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear selection
hu: Kiválasztás megszüntetése

en: Click here to run search for entered phrase
hu: Kattintson ide a beírt szó kereséséhez

en: Click here to select the objects across all pages
hu: Ide klikkelve több oldalról is választhatóak elemek

en: Clipboard
hu: Vágólap

en: Close
hu: Bezár

en: Copy
hu: Másol

en: Copy files and/or folders
hu: Fájlok és/vagy mappák másolása

en: Copy selected files and/or folders
hu: Kiválasztott fájlok és/vagy mappák másolása

en: Created
hu: Létrehozva

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete files and/or folders
hu: Fájlok és/vagy mappák törlése

en: Delete selected files and/or folders
hu: Kiválasztott fájlok és/vagy mappák törlése

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
hu: A kiválasztott fájlok és mappák törlése azzal járna, hogy a következő kapcsolt elemek is törlődnek:

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
hu: A kiválasztott fájlok és mappák törlése csatlakozó elemek törlésével is járna, viszont a jelenlegi fiók nem rendelkezik a megfelelő jogosultságokkal a következő objektum típusok törléséhez:

en: Destination folder:
hu: Cél mappa:

en: Disable any permission checking for this file. File will be publicly accessible to anyone.
hu: Jogosultságok ellenőrzésének kikapcsolása ennél a fájlnál. Ezt a fájlt bárki letöltheti.

en: Disable permissions for selected files
hu: Jogosultságok kikapcsolása a kiválasztott fájlokhoz

en: Download '%(item_label)s'
hu: '%(item_label)s' letöltése

en: Drop files here or use the "Upload Files" button
hu: Egérrel dobjon ide fájlokat, vagy használja a "Fájlok feltöltése" gombot

en: Drop your file to upload into:
hu: Egérre dobja ide a fájl, hogy feltöltse ebbe a mappába:

en: Duplicates
hu: Duplikátumok

en: Empty Clipboard
hu: Üres vágólap

en: Enable permissions for selected files
hu: Jogosultságok bekapcsolása a kiválasztott fájlokhoz

en: File-size
hu: Fájlméret

en: Filer
hu: Fájlkezelő

en: Folder
hu: Mappa

en: Folder Icon
hu: Mappa Ikon

en: Folder with this name already exists.
hu: Már létezik ilyen nevű mappa.

en: Folders
hu: Mappák

en: Folders with names %s already exist at the selected destination
hu: A kiválasztott helyen már létezik %s nevű mappa

en: Full size preview
hu: Teljes méretű előnézet

en: Go
hu: Mehet

en: Go back to
hu: Vissza ide:

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
hu: Vissza a(z)  '%(folder_name)s'  mappába

en: Go back to Filer app
hu: Vissza a fájlkezelőbe

en: Go back to admin homepage
hu: Vissza az adminisztrációs oldalra

en: Go back to root folder
hu: Vissza a gyökérmappába

en: Go back to the parent folder
hu: Vissza a szülőmappába

en: History
hu: Történet

en: Home
hu: Nyitólap

en: Invalid rename format: %(error)s.
hu: Érvénytelen átnevezési formátum: %(error)s.

en: Invalid subject location format.
hu: Érvénytelen fókusz formátum.

en: It is not allowed to copy files into same folder
hu: Nem lehet fájlokat a saját könyvtárukba másolni

en: It is not allowed to move files into same folder
hu: Nem lehet fájlokat az eredeti mappájukba mozgatni

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
hu: Az akciók végrehajtásához egy vagy több elemet ki kell választani. Egyetlen elem sem változott.

en: Limit
hu: Korlátozás

en: Limit the search to current folder
hu: Keresés korlátozása a jelenlegi mappára

en: Location of the main subject of the scene. Format: "x,y".
hu: A kép fő fókuszának a helye. Formátuma: "x,y".

en: Lookup
hu: Keresés

en: Media library
hu: Médiatár

en: Modified
hu: Módosítva

en: Move
hu: Mozgatás

en: Move all clipboard files to
hu: Összes vágólap elem mozgatása ide:

en: Move files and/or folders
hu: Fájlok és/vagy mappák mozgatása

en: Move selected files and/or folders
hu: Kiválasztott fájlok és/vagy mappák mozgatása

en: Move selected files to clipboard
hu: Kiválasztott fájlok vágólapra mozgatása

en: Name
hu: Név

en: New Folder
hu: Új mappa

en: No action selected.
hu: Nincs akció megadva

en: No, take me back
hu: Nem, mégsem

en: Open file
hu: Fájl megnyitása

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Page %(number)s of %(num_pages)s.
hu:  %(number)s / %(num_pages)s oldal

en: Paste all items here
hu: Összes elem beillesztése ide

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permissions disabled
hu: Jogosultságok kikapcsolva

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hu[0]: Kérjük javítsa az alábbi hibát.
hu[1]: Kérjük javítsa az alábbi hibákat.

en: Remove file
hu: Fájl eltávolítása

en: Remove folder
hu: Mappa eltávolítása

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Rename files
hu: Fájlok átnevezése

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Resize images
hu: Képek átméretezése

en: Resize parameters must be choosen.
hu: Átméretezési paramétert kötelező kiválasztani.

en: Resize selected images
hu: Kiválasztott képek átméretezése

en: Run the selected action
hu: Kiválasztott akció végrehajtása

en: Save
hu: Mentés

en: Search
hu: Keresés

en: Select all %(total_count)s
hu: Összes (%(total_count)s) kiválasztása

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
hu: Az összes (%(total_count)s) mappa és fájl kiválasztása

en: Select this file
hu: Fájl kiválasztása

en: Size
hu: Méret

en: Subject location
hu: Fókusz helye

en: Subject location is outside of the image.
hu: A fókusz helye kívül esik a képen.

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
hu: %(count)d fájl és/vagy mappa sikeresen átmásolva ebbe a mappába: %(destination)s

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
hu: %(count)d fájl és/vagy mappa sikeresen törölve.

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
hu: %(count)d fájl jogosultságai kikapcsolva.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
hu: %(count)d fájl jogosultságai bekapcsolva.

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
hu: %(count)d fájl és/vagy mappa sikeresen átmozgatva ebbe a mappába: %(destination)s

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
hu: %(count)d fájl a vágólapra mozgatva.

en: Successfully renamed %(count)d files.
hu: %(count)d fájl sikeresen átnevezve.

en: Successfully resized %(count)d images.
hu: %(count)d kép sikeresen átméretezve.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
hu: Az utótag lehetőleg egyszerű, kisbetűs fájlnév részlet legyen, például "%(valid)s".

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
hu: Utótag, amely a másolt fájlok nevéhez lesz hozzáadva.

en: Take me back
hu: Vissza

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
hu: A következő fájlok és/vagy mappák lesznek a célkönyvtárba másolva (megtartva a szerkezetüket):

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
hu: A következő fájlok és/vagy mappák lesznek átmozgatva a cél mappába (megtartva a szerkezetüket):

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
hu: A következő fájlok lesznek átnevezve (a mappában maradnak, és az eredeti fájlnév megmarad, csak a megjelenített név változik):

en: The following images will be resized:
hu: A következő képek lesznek átméretezve:

en: There are no destination folders available.
hu: Nincs alkalmas célmappa.

en: There are no files and/or folders available to copy.
hu: Nincsenek másolható fájlok és/vagy könyvtárak

en: There are no files and/or folders available to move.
hu: Nincsenek mozgatható fájlok és/vagy mappák.

en: There are no files available to rename.
hu: Nincsenek átnevezhető fájlok.

en: There are no images available to resize.
hu: Nincsenek átméretezhető képek.

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
hu: Előnézeti kép beállítást vagy átméretezési paramétert kötelező kiválasztani.

en: Type
hu: Típus

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
hu: Ismeretlen átnevezés formázási szó: "%(key)s"

en: Unsorted Uploads
hu: Kategorizálatlan feltöltések

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Files
hu: Fájlok feltöltése

en: Upload canceled!
hu: Feltöltés megszakítva!

en: Upload success!
hu: Sikeres feltöltés!

en: View on site
hu: Megtekintés az oldalon

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
hu: Figyelem: a képek helyben lesznek átméretezve, felülírva az eredetieket. Ha meg szeretné őrizni az eredeti képeket, előbb másolja át őket.

en: Yes, I&#39;m sure
hu: Igen, biztos vagyok benne

en: You have to select a folder first
hu: Először válasszon mappát

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
hu: Nincs jogosultsága az összes kiválasztott fájl és/vagy mappa másolásához.

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
hu: Nincs jogosultsága az összes kiválasztott fájl és/vagy mappa mozgatásához.

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
hu: Nincs jogosultsága az összes kiválasztott fájl átnevezéséhez.

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
hu: Nincs jogosultsága az összes kiválasztott kép átméretezéséhez.

en: Your input: "{subject_location}".
hu: A beírt érték: "{subject_location}".

en: admin homepage
hu: adminisztrációs felület

en: all items
hu: minden elem

en: allow
hu: engedélyez

en: and
hu: és

en: author
hu: szerző

en: can add children
hu: hozzáadhat gyermekelemet

en: can edit
hu: szerkesztheti

en: can read
hu: olvashatja

en: cancel
hu: mégsem

en: cancel search
hu: keresés megszakítása

en: canonical URL
hu: egyedi URL

en: clipboard
hu: vágólap

en: clipboard item
hu: vágólap elem

en: clipboard items
hu: vágólap elemek

en: clipboards
hu: vágólapok

en: created at
hu: létrehozás ideje

en: crop
hu: vágás

en: date taken
hu: fotózás dátuma

en: default alt text
hu: alapértelmezett alternatív szöveg

en: default caption
hu: alapértelmezett képaláírás

en: deny
hu: letilt

en: description
hu: leírás

en: disabled
hu: letiltva

en: enabled
hu: engedélyezve

en: everybody
hu: mindenki

en: file
hu: fájl

en: file missing
hu: hiányzó fájl

en: file size
hu: fájlméret

en: files
hu: fájlok

en: files with missing metadata
hu: fájlok hiányzó meta adatokkal

en: folder
hu: mappa

en: folder permission
hu: mappa jogosultság

en: folder permissions
hu: mappa jogosultságok

en: found
hu: találat

en: group
hu: csoport

en: has all mandatory data
hu: fontos adatok kitöltve

en: height
hu: magasság

en: height in pixel.
hu: magasság pixelben.

en: image
hu: kép

en: images
hu: képek

en: modified at
hu: módosítás ideje

en: must always publish author credit
hu: szerző nevének mindig meg kell jelennie

en: must always publish copyright
hu: copyright információnak mindig meg kell jelennie

en: name
hu: név

en: next
hu: következő

en: no file selected
hu: nincs fájl kiválasztva

en: none selected
hu: nincs kiválasztott

en: or drop your file here
hu: vagy dobja ide az egérrel a fájlokat

en: original filename
hu: eredeti fájlnév

en: owner
hu: tulajdonos

en: previous
hu: előző

en: root
hu: gyökér

en: subject location
hu: fókusz helye

en: the clipboard is empty
hu: A vágólap üres

en: this item and all children
hu: csak ez az elem, és az alá tartozók

en: this item only
hu: csak ez az elem

en: thumbnail option
hu: előnézeti kép beállítás

en: thumbnail options
hu: előnézeti kép beállítások

en: type
hu: típus

en: upload failed
hu: sikertelen feltöltés

en: uploaded at
hu: feltöltés ideje

en: upscale
hu: felméretezés

en: user
hu: felhasználó

en: width
hu: szélesség

en: width in pixel.
hu: szélesség pixelben.
